homepage WP.JPG

Trainingsschema


Trainingen gaan altijd door, ook bij regen en kou. Als een training wordt afgelast, melden we dat op de website en in de app.




Dit schema loopt van 17-5-2020 t/m 5-7-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M8E1 Sprt Spie1 - AB Wendy
16:00 - 17:00 M8E2 Sprt Spie1 - CD Wendy, Tanna
16:15 - 17:15 M8E3 Sprt Spie2 - AB Dick
16:15 - 17:15 M8E4 Sprt Spie2 - CD Fien
17:15 - 18:15 JC3 Sprt Spie1 Tanna
17:15 - 18:15 JD1 Sprt Spie3 - AB Dick Nugteren
17:30 - 18:30 JD4 Sprt Spie4 - CD Wendy
17:30 - 18:30 JD5 Sprt Spie2 - AB Fien
18:30 - 19:30 JB4 Sprt Spie1 Tanna
18:30 - 19:30 MA2 Sprt Spie4 Wendy Stet
18:30 - 19:30 MA3 Sprt Spie3 Wendy Stet Fien
19:30 - 20:45 Trimhockey Sprt Spie2 Groep A
19:45 - 20:45 Dames 03 Sprt Spie1
19:45 - 20:45 Dames 04 Sprt Spie4
19:45 - 20:45 Dames 08 Sprt Spie3
21:00 - 22:00 Dames 05 Sprt Spie4
21:00 - 22:00 Dames 06 Sprt Spie1
21:00 - 22:00 Dames 16 Sprt Spie3
21:00 - 22:15 Trimhockey Sprt Spie2 Groep B
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E3 Sprt Spie1 - AB Guusje
16:00 - 17:00 J8E4 Sprt Spie1 - CD Dick
16:00 - 17:00 J8E5 (trainingsteam) Sprt Spie1 - CD Dick
16:00 - 17:00 MD3 Sprt Spie4 André
16:15 - 17:15 J8E1 Sprt Spie2 - AB Daan
16:15 - 17:15 J8E2 Sprt Spie2 - CD Sofie
17:15 - 18:15 JD2 Sprt Spie1 - CD Tanna Cock
17:15 - 18:15 JD3 Sprt Spie4 - CD André
17:15 - 18:15 MD1 Sprt Spie4 - AB Guusje Leichel
17:30 - 18:30 MD2 Sprt Spie2 - AB Sofie Haver en Alina Verhulst
17:30 - 18:30 MD4 Sprt Spie3 - CD Ingo Hagebeuk
17:30 - 18:30 MD5 Sprt Spie3 - AB Marc-Peter v Dijk, Sil Bleumink
17:30 - 18:30 MD6 Sprt Spie2 - CD Helen
18:30 - 19:30 MC3 Sprt Spie4 Xander
18:30 - 19:30 MC4 Sprt Spie1 - CD Elisabeth Evelein
18:30 - 19:30 MC5 Sprt Spie1 - AB Suze ter Welle
18:30 - 19:30 MC5 Veld 1E suze extra ruimte
18:45 - 19:45 MB1 Sprt Spie3 Hidde Krijger
18:45 - 19:45 MB2 Sprt Spie2 Helen
19:45 - 20:45 JA1 Sprt Spie1 Daan Glandorf
19:45 - 20:45 JB1 Sprt Spie4 Helen
20:00 - 21:00 JA2 Sprt Spie3 Andre
20:00 - 21:00 MA1 Sprt Spie2 Xander schep
21:00 - 22:00 Heren 04 Sprt Spie4
21:00 - 22:00 Heren Veteranen A Sprt Spie1
21:15 - 22:45 Heren 01 Sprt Spie3
21:15 - 22:15 Heren 12 Sprt Spie2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:45 - 15:45 J3F1 Sprt Spie1 Daan, Joost Minka, Lena
14:45 - 15:45 J3F2 Sprt Spie1 Daan, Joost Minka, Lena
14:45 - 15:45 J3F3 Sprt Spie1 Daan, Joost Minka, Lena
14:45 - 15:45 JD3 Sprt Spie4 - CD Dick Nugteren
15:00 - 16:00 J3F4 Sprt Spie2 Wendy Helen Yan Bram
15:00 - 16:00 J3F5 Sprt Spie2 Wendy Helen Yan Bram
15:00 - 16:00 M3F1 Sprt Spie3 Bertijn Fien Hidde Tanna
15:00 - 16:00 M3F2 Sprt Spie3 Bertijn Fien Hidde Tanna
15:00 - 16:00 M3F3 Sprt Spie3 Bertijn Fien Hidde Tanna
15:00 - 16:00 M3F4 Sprt Spie2 Wendy Helen Yan Bram
15:00 - 16:00 M3F5 Sprt Spie2 Wendy Helen Yan Bram
16:00 - 17:00 J6E1 Sprt Spie1 Daan Joost Minka Lena
16:00 - 17:00 J6E2 Sprt Spie1 Daan Joost Minka Lena
16:00 - 17:00 J6E3 Sprt Spie1 Daan Joost Minka Lena
16:00 - 17:00 J6E6 (trainingsteam) Sprt Spie1 Daan Joost Minka Lena
16:00 - 17:00 MD3 Sprt Spie4 - CD Dick Nugteren
16:15 - 17:15 J6E4 Sprt Spie2 Wendy Helen Yan Bram
16:15 - 17:15 J6E5 Sprt Spie2 Wendy Helen Yan Bram
16:15 - 17:15 M6E1 Sprt Spie3 Bertijn Fien Hidde Tanna
16:15 - 17:15 M6E2 Sprt Spie3 Bertijn Fien Hidde Tanna
16:15 - 17:15 M6E3 Sprt Spie3 Bertijn Fien Hidde Tanna
16:15 - 17:15 M6E4 Sprt Spie2 Wendy Helen Yan Bram
16:15 - 17:15 M6E5 Sprt Spie2 Wendy Helen Yan Bram
17:15 - 18:15 JC1 Sprt Spie4 Daan Glandorf
17:15 - 18:15 JC4 Sprt Spie1 Bertijn Jacobs
17:30 - 18:30 MC1 Sprt Spie3 Helen
17:30 - 18:30 MC2 Sprt Spie2 Minka en Fien
18:30 - 19:30 MB2 Sprt Spie4 Daan
18:30 - 19:30 MB5 Sprt Spie1 - AB Bertijn
18:45 - 19:45 JB3 Sprt Spie3 Yan
18:45 - 19:45 MB3 Sprt Spie1 - CD Fien Minka overloop oef v2
18:45 - 19:45 MB4 Sprt Spie2 - CD Lena
19:45 - 20:45 Dames 02 Sprt Spie4
20:00 - 21:00 Dames 17 Sprt Spie1
20:00 - 21:00 Heren 09 Sprt Spie3
20:00 - 21:00 MA2 Sprt Spie2 Bertijn Jacobs
20:00 - 21:00 MA3 Sprt Spie2 Bertijn Jacobs
21:00 - 22:00 Heren 08 Sprt Spie4
21:15 - 22:15 Dames 07 Sprt Spie2
21:15 - 22:15 Dames 12 Sprt Spie1
21:15 - 22:15 Heren 10 Sprt Spie3
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E3 Sprt Spie4 André tessa p
16:00 - 17:00 J8E4 Sprt Spie4 André tessa p
16:00 - 17:00 J8E5 (trainingsteam) Sprt Spie4 André tessa p
16:00 - 17:00 M8E2 Sprt Spie1 Wendy, Guus
16:00 - 17:00 M8E3 Sprt Spie1 Wendy, Guus
16:15 - 17:15 J8E1 Sprt Spie3 Daan Sofie
16:15 - 17:15 J8E2 Sprt Spie3 Daan Sofie
16:15 - 17:15 M8E1 Sprt Spie2 Dick Benjamin
16:15 - 17:15 M8E4 Sprt Spie2 Dick Benjamin
17:15 - 18:15 JD2 Sprt Spie4 - AB Dick
17:15 - 18:15 JD5 Sprt Spie4 - CD Daan
17:15 - 18:15 MD5 Sprt Spie1 - AB wendy
17:15 - 18:15 MD6 Sprt Spie1 - CD Tessa P
17:30 - 18:30 JD1 Sprt Spie3 - CD André Westdorp
17:30 - 18:30 MD1 Sprt Spie3 - AB Guusje Leichel
17:30 - 18:30 MD2 Sprt Spie2 - CD Sofie Haver, Alina Verhulst
17:30 - 18:30 MD4 Sprt Spie2 - AB benjamin
18:30 - 19:30 JC2 Sprt Spie4 Daan
18:30 - 19:30 MC4 Sprt Spie1 - CD Benjamin
18:30 - 19:30 MC5 Veld 1E extra ruimte
18:30 - 19:30 MC5 Sprt Spie1 - AB wendy
18:45 - 19:45 JC3 Sprt Spie3 xander
18:45 - 19:45 MC3 Sprt Spie2 Tessa P
19:45 - 20:45 JA1 Sprt Spie4 Daan Glandorf - andre
19:45 - 20:45 JA2 Sprt Spie1 André
20:00 - 21:00 JB2 Sprt Spie2
20:00 - 21:00 MA1 Sprt Spie3 Xander
21:00 - 22:30 Dames 01 Sprt Spie4
21:00 - 22:00 Dames 09 Sprt Spie1
21:15 - 22:15 Heren 03 Sprt Spie3
21:15 - 22:15 Heren 11 Sprt Spie2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 mini jongens A Sprt Spie1 Bertijn, Wendy, Jip, Menno, Bebel, Dolores, Laoise, Zoë, Nova
16:15 - 17:15 mini meisjes A Sprt Spie2 Daan, Jetske, Julie, Julien, Milo, Saartje, Stella, Sybren, Tijs, Tinker
17:15 - 18:15 JD4 Sprt Spie4 Jip en Menno
17:15 - 18:15 MB5 Sprt Spie1 bertijn
17:30 - 18:30 MB3 Sprt Spie3 Wendy Stet
17:30 - 18:30 MB4 Sprt Spie2 daan
18:30 - 19:30 JC4 Sprt Spie1 Bertijn
18:45 - 19:45 JB2 Sprt Spie2 Daan
18:45 - 19:45 JB3 Sprt Spie3 Wendy Stet
18:45 - 19:45 JB4 Sprt Spie4
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:15 - 11:15 J3F1 Sprt Spie1 Minka Fien Victor Paul Sofie
10:15 - 11:15 J3F2 Sprt Spie1 Minka Fien Victor Paul Sofie
10:15 - 11:15 J3F3 Sprt Spie1 Minka Fien Victor Paul Sofie
10:30 - 11:30 J3F4 Sprt Spie2 Wendy Fiene Julien Hugo Ingo
10:30 - 11:30 J3F5 Sprt Spie2 Wendy Fiene Julien Hugo Ingo
10:30 - 11:30 M3F1 Sprt Spie3 Daan Jools Alina Jetske Tjebbe
10:30 - 11:30 M3F2 Sprt Spie3 Daan Jools Alina Jetske Tjebbe
10:30 - 11:30 M3F3 Sprt Spie3 Daan Jools Alina Jetske Tjebbe
10:30 - 11:30 M3F4 Sprt Spie2 Wendy Fiene Julien Hugo Ingo
10:30 - 11:30 M3F5 Sprt Spie2 Wendy Fiene Julien Hugo Ingo
11:30 - 12:30 J6E1 Sprt Spie1 Minka Fien Victor Paul Sofie
11:30 - 12:30 J6E2 Sprt Spie1 Minka Fien Victor Paul Sofie
11:30 - 12:30 J6E3 Sprt Spie1 Minka Fien Victor Paul Sofie
11:30 - 12:30 J6E6 (trainingsteam) Sprt Spie1 Minka Fien Victor Paul Sofie
11:45 - 12:45 J6E4 Sprt Spie2 Wendy Fiene Julien Hugo Ingo
11:45 - 12:45 J6E5 Sprt Spie2 Wendy Fiene Julien Hugo Ingo
11:45 - 12:45 M6E1 Sprt Spie3 Daan Jools Alina Jetske Tjebbe
11:45 - 12:45 M6E2 Sprt Spie3 Daan Jools Alina Jetske Tjebbe
11:45 - 12:45 M6E3 Sprt Spie3 Daan Jools Alina Jetske Tjebbe
11:45 - 12:45 M6E4 Sprt Spie2 Wendy Fiene Julien Hugo Ingo
11:45 - 12:45 M6E5 Sprt Spie2 Wendy Fiene Julien Hugo Ingo
13:00 - 14:00 JC2 Sprt Spie4 Helen
13:15 - 14:15 MC2 Sprt Spie3 Hidde
14:15 - 15:15 JC1 Sprt Spie4 Helen
14:30 - 15:30 MC1 Sprt Spie3 Hidde
15:30 - 16:30 JB1 Sprt Spie4 Helen
15:45 - 16:45 MB1 Sprt Spie3 Hidde
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:45 - 11:00 Heren 07 Sprt Spie3
11:15 - 12:30 Dames 01 Sprt Spie4
11:15 - 12:30 Dames 10 Sprt Spie2
11:15 - 12:30 Dames Veterinnen A Sprt Spie3
11:15 - 12:30 Jong Dames 02 Sprt Spie1
12:45 - 14:00 Dames 13 Sprt Spie1
12:45 - 14:00 Dames 14 Sprt Spie2
12:45 - 14:00 Heren 01 Sprt Spie4
12:45 - 14:00 Jong Heren 01 Sprt Spie3
14:15 - 15:30 Dames 11 Sprt Spie4
14:15 - 15:30 Dames 15 Sprt Spie1
14:15 - 15:30 Heren 05 Sprt Spie3
14:15 - 15:30 Heren 06 Sprt Spie2
15:45 - 17:00 Heren 08 Sprt Spie4
17:30 - 19:00 Jong Dames 01 Sprt Spie3