homepage WP.JPG

MO14-5 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Teamleider Kim Messchaert
Coach Rogier van den Broeke
Coach Gijs Hoen
Trainer Bertijn Jacobs
Scheidsrechter Dylan de Backer
Scheidsrechter Rogier van den Broeke
Scheidsrechter Marcel Cachia
S&R Ambassadeur Francien Lankhorst

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bennebroek MO14-4 Zandvoort MO14-3 12:15
Zandvoort MO14-3 HIC MO14-5 13:05
Bennebroek MO14-4 HIC MO14-5 13:55
Pinoké MO14-6 Bloemendaal MO14-7 14:30
Bloemendaal MO14-7 Myra MO14-5 15:20
Pinoké MO14-6 Myra MO14-5 16:10

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Myra MO14-5 10 28 9 1 0
2 Bennebroek MO14-4 8 16 5 1 2
3 Zandvoort MO14-3 8 13 4 1 3
4 Westerpark MO14-5 10 13 4 1 5
5 Bloemendaal MO14-7 8 12 4 0 4
6 HIC MO14-5 8 3 1 0 7
7 Pinoké MO14-6 8 3 1 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
18 feb MHC Bennebroek MO14-4 16:25 thuis
18 feb Pinoké MO14-6 14:45 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Myra MO14-5 Pinoké MO14-6 (7-0)final
Bennebroek MO14-4 Bloemendaal MO14-7 (4-3)final
Pinoké MO14-6 Zandvoort MO14-3 (5-7)final
Westerpark MO14-5 Bloemendaal MO14-7 (0-4)final
Myra MO14-5 Zandvoort MO14-3 (7-0)final
Bennebroek MO14-4 Westerpark MO14-5 (10-3)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
HIC MO14-5 Myra MO14-5 (1-5)final
Bennebroek MO14-4 Myra MO14-5 (1-4)final
HIC MO14-5 Bennebroek MO14-4 (3-4)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Bloemendaal MO14-7 Westerpark MO14-5 (4-3)final
Westerpark MO14-5 Zandvoort MO14-3 (1-2)scheduled
Bloemendaal MO14-7 Zandvoort MO14-3 (1-5)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Zandvoort MO14-3 Bennebroek MO14-4 (1-1)final
Pinoké MO14-6 Bennebroek MO14-4 (3-6)final
Zandvoort MO14-3 Pinoké MO14-6 (9-2)final
Westerpark MO14-5 Myra MO14-5 (0-5)final
Myra MO14-5 HIC MO14-5 (4-1)final
Westerpark MO14-5 HIC MO14-5 (8-4)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Bloemendaal MO14-7 HIC MO14-5 (4-3)final
HIC MO14-5 Pinoké MO14-6 (7-5)final
Bloemendaal MO14-7 Pinoké MO14-6 (8-2)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Zandvoort MO14-3 Westerpark MO14-5 (1-2)final
Myra MO14-5 Westerpark MO14-5 (3-3)final
Zandvoort MO14-3 Myra MO14-5 (2-5)final
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Myra MO14-5 Bennebroek MO14-4 (4-0)final
Bloemendaal MO14-7 Bennebroek MO14-4 (3-4)final
Myra MO14-5 Bloemendaal MO14-7 (10-2)final
Pinoké MO14-6 HIC MO14-5 (5-3)final
HIC MO14-5 Westerpark MO14-5 (3-6)final
Pinoké MO14-6 Westerpark MO14-5 (4-5)final