homepage WP.JPG

MO14-3 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Teamleider Marcin Felis
Teamleider Fleur Welter
Coach Daniel Gobits
Coach Sebastiaan van Kuijk
Coach Mila Lemmens
Coach Fleur van der Sluis
Trainer Fleur van der Sluis
Scheidsrechter Stephan Beurskens
Scheidsrechter Marc-Peter van Dijk
Scheidsrechter Daniel Gobits
Scheidsrechter Fidel van Kempen
Scheidsrechter Alexander Koevermans
Scheidsrechter Mila Lemmens
S&R Ambassadeur Marcin Felis
S&R Ambassadeur Mila Lemmens

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alliance MO14-9 Westerpark MO14-3 14:30
Westerpark MO14-3 HIC MO14-8 15:20
Alliance MO14-9 HIC MO14-8 16:10
Rood-Wit MO14-6 Bloemendaal MO14-5 16:45
Bloemendaal MO14-5 Kikkers MO14-5 17:35
Rood-Wit MO14-6 Kikkers MO14-5 18:25

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HIC MO14-8 10 22 7 1 2
2 Uitgeest MO14-3 12 21 7 0 5
3 Alliance MO14-9 10 19 6 1 3
4 Bloemendaal MO14-5 10 16 5 1 4
5 Westerpark MO14-3 10 14 4 2 4
6 Rood-Wit MO14-6 10 10 3 1 6
7 Kikkers MO14-5 10 2 0 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb MHC Alliance MO14-9 14:30 uit
12 feb HIC MO14-8 15:20 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Uitgeest MO14-3 Rood-Wit MO14-6 (2-3)final
Alliance MO14-9 Rood-Wit MO14-6 (4-1)final
Uitgeest MO14-3 Alliance MO14-9 (7-2)final
HIC MO14-8 Westerpark MO14-3 (2-2)final
Westerpark MO14-3 Bloemendaal MO14-5 (1-7)final
HIC MO14-8 Bloemendaal MO14-5 (5-4)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Westerpark MO14-3 Uitgeest MO14-3 (4-3)final
Kikkers MO14-5 Uitgeest MO14-3 (2-3)final
Westerpark MO14-3 Kikkers MO14-5 (5-5)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Bloemendaal MO14-5 HIC MO14-8 (1-4)final
HIC MO14-8 Rood-Wit MO14-6 (6-1)final
Bloemendaal MO14-5 Rood-Wit MO14-6 (4-4)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Bloemendaal MO14-5 Uitgeest MO14-3 (5-2)final
Uitgeest MO14-3 Westerpark MO14-3 (3-2)final
Bloemendaal MO14-5 Westerpark MO14-3 (2-1)final
HIC MO14-8 Kikkers MO14-5 (7-1)final
Alliance MO14-9 Kikkers MO14-5 (3-3)final
HIC MO14-8 Alliance MO14-9 (7-1)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Uitgeest MO14-3 Kikkers MO14-5 (4-1)final
Kikkers MO14-5 HIC MO14-8 (0-7)final
Uitgeest MO14-3 HIC MO14-8 (1-5)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Westerpark MO14-3 Alliance MO14-9 (3-4)final
Rood-Wit MO14-6 Alliance MO14-9 (1-2)final
Westerpark MO14-3 Rood-Wit MO14-6 (4-3)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Alliance MO14-9 Bloemendaal MO14-5 (8-6)final
Kikkers MO14-5 Rood-Wit MO14-6 (1-4)scheduled
Rood-Wit MO14-6 Westerpark MO14-3 (3-5)final
Uitgeest MO14-3 Bloemendaal MO14-5 (3-2)final
Kikkers MO14-5 Westerpark MO14-3 (2-3)final
Alliance MO14-9 Uitgeest MO14-3 (4-0)final
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Rood-Wit MO14-6 HIC MO14-8 (5-4)final
HIC MO14-8 Uitgeest MO14-3 (2-4)final
Rood-Wit MO14-6 Uitgeest MO14-3 (2-5)final
Kikkers MO14-5 Alliance MO14-9 (2-5)final
Bloemendaal MO14-5 Alliance MO14-9 (7-5)final
Kikkers MO14-5 Bloemendaal MO14-5 (2-6)final