homepage WP.JPG

MO14-1 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Teamleider Tijntje Louwers
Coach Servaas van Grafhorst
Coach Tinker Kroese
Coach Alina Verhulst
Trainer Tinker Kroese
Trainer Alina Verhulst
Scheidsrechter Maarten van Essen
Scheidsrechter Frederik Evelein
Scheidsrechter Gert Klein
Scheidsrechter Tessa Knaake
Scheidsrechter Sophie Kuijt
Scheidsrechter Diederik Schneemann
Scheidsrechter Jan-Hein Strop
S&R Ambassadeur Ingeborg de Caluwé
S&R Ambassadeur Hanneke Lodewijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Pinoké MO14-3 Qui Vive MO14-1 12:00
Abcoude MO14-1 Qui Vive MO14-1 12:50
Pinoké MO14-3 Abcoude MO14-1 13:40

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Qui Vive MO14-1 10 30 10 0 0
2 Abcoude MO14-1 8 18 6 0 2
3 FIT MO14-1 8 15 5 0 3
4 Rood-Wit MO14-2 10 9 3 0 7
5 Pinoké MO14-3 8 7 2 1 5
6 Westerpark MO14-1 8 7 2 1 5
7 VVV MO14-1 8 2 0 2 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb AMHC FIT MO14-1 17:10 uit
12 feb Hockeyclub VVV MO14-1 16:20 uit
18 feb AMHC FIT MO14-1 15:20 thuis
18 feb Pinoké MO14-3 14:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Qui Vive MO14-1 Rood-Wit MO14-2 (5-2)final
Rood-Wit MO14-2 Westerpark MO14-1 (0-4)scheduled
Qui Vive MO14-1 Westerpark MO14-1 (5-3)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Abcoude MO14-1 FIT MO14-1 (2-3)final
VVV MO14-1 FIT MO14-1 (2-8)final
Abcoude MO14-1 VVV MO14-1 (10-2)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Abcoude MO14-1 Westerpark MO14-1 (9-1)final
Westerpark MO14-1 Pinoké MO14-3 (1-3)final
Rood-Wit MO14-2 FIT MO14-1 (1-4)final
Abcoude MO14-1 Pinoké MO14-3 (6-1)final
FIT MO14-1 Qui Vive MO14-1 (2-4)final
Rood-Wit MO14-2 Qui Vive MO14-1 (0-11)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Rood-Wit MO14-2 Pinoké MO14-3 (4-2)final
Pinoké MO14-3 VVV MO14-1 (3-3)final
Rood-Wit MO14-2 VVV MO14-1 (5-2)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Qui Vive MO14-1 Abcoude MO14-1 (3-2)final
FIT MO14-1 Abcoude MO14-1 (1-4)final
Qui Vive MO14-1 FIT MO14-1 (5-2)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
VVV MO14-1 Qui Vive MO14-1 (1-8)final
Qui Vive MO14-1 Pinoké MO14-3 (4-2)final
VVV MO14-1 Pinoké MO14-3 (3-5)final
Westerpark MO14-1 Abcoude MO14-1 (2-6)final
Rood-Wit MO14-2 Abcoude MO14-1 (1-11)final
Westerpark MO14-1 Rood-Wit MO14-2 (5-1)final
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
FIT MO14-1 Pinoké MO14-3 (4-0)final
Westerpark MO14-1 VVV MO14-1 (2-2)final
Pinoké MO14-3 Rood-Wit MO14-2 (0-1)final
Qui Vive MO14-1 VVV MO14-1 (7-0)final
Westerpark MO14-1 Qui Vive MO14-1 (2-7)final
FIT MO14-1 Rood-Wit MO14-2 (3-0)final