homepage WP.JPG

JO18-1 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Teamleider Ingrid Kalma
Coach Daan Glandorf
Scheidsrechter Elzo de Groot
Scheidsrechter Frans de Kok
Scheidsrechter Jacques Spaans
S&R Ambassadeur Jiri Moonen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Abcoude JO18-1 Westerpark JO18-1 12:15
Westerpark JO18-1 Amsterdam JO18-2 13:05
Abcoude JO18-1 Amsterdam JO18-2 13:55
Pinoké JO18-2 Alliance JO18-1 17:00
Alliance JO18-1 HBS JO18-1 17:50
Pinoké JO18-2 HBS JO18-1 18:40

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Terriërs JO18-1 10 20 6 2 2
2 HBS JO18-1 8 18 6 0 2
3 Pinoké JO18-2 8 16 5 1 2
4 Alliance JO18-1 8 15 5 0 3
5 Abcoude JO18-1 8 13 4 1 3
6 Amsterdam JO18-2 10 4 1 1 8
7 Westerpark JO18-1 8 1 0 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 feb Hockey Vereniging Abcoude JO18-1 12:15 uit
11 feb AH & BC JO18-2 13:05 thuis
19 feb Pinoké JO18-2 15:05 uit
19 feb MHCHBS JO18-1 15:55 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Westerpark JO18-1 Terriërs JO18-1 (1-3)scheduled
HBS JO18-1 Terriërs JO18-1 (1-3)scheduled
Westerpark JO18-1 HBS JO18-1 (4-5)final
Alliance JO18-1 Amsterdam JO18-2 (6-2)final
Amsterdam JO18-2 Pinoké JO18-2 (0-5)final
Alliance JO18-1 Pinoké JO18-2 (4-0)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
HBS JO18-1 Abcoude JO18-1 (3-2)final
Alliance JO18-1 Abcoude JO18-1 (3-5)final
HBS JO18-1 Alliance JO18-1 (5-2)final
Pinoké JO18-2 Amsterdam JO18-2 (7-2)final
Amsterdam JO18-2 Terriërs JO18-1 (2-4)final
Pinoké JO18-2 Terriërs JO18-1 (5-4)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Alliance JO18-1 Terriërs JO18-1 (2-3)final
Terriërs JO18-1 Westerpark JO18-1 (6-3)scheduled
Amsterdam JO18-2 HBS JO18-1 (6-8)scheduled
Alliance JO18-1 Westerpark JO18-1 (8-2)final
Abcoude JO18-1 HBS JO18-1 (2-3)scheduled
Amsterdam JO18-2 Abcoude JO18-1 (4-5)scheduled
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Westerpark JO18-1 Abcoude JO18-1 (3-8)final
Pinoké JO18-2 Abcoude JO18-1 (3-2)final
Terriërs JO18-1 HBS JO18-1 (4-3)final
Westerpark JO18-1 Pinoké JO18-2 (3-3)final
HBS JO18-1 Amsterdam JO18-2 (6-2)final
Terriërs JO18-1 Amsterdam JO18-2 (5-5)final
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Terriërs JO18-1 Pinoké JO18-2 (3-4)final
Abcoude JO18-1 Pinoké JO18-2 (5-3)final
Terriërs JO18-1 Abcoude JO18-1 (2-2)final
Amsterdam JO18-2 Westerpark JO18-1 (6-3)final
Westerpark JO18-1 Alliance JO18-1 (2-4)final
Amsterdam JO18-2 Alliance JO18-1 (5-6)final