homepage WP.JPG

MO18-1

Ondersteuning

Functie Naam
Teamleider Esmeralda Smet
Coach Lisanne Tieland
Trainer Lisanne Tieland
Scheidsrechter Frederik Evelein
Scheidsrechter Polle Janssens
Scheidsrechter Gert Klein
Scheidsrechter Arjen Noorbergen
Scheidsrechter Katja Verhulst
S&R Ambassadeur Gert-Jan Kroese

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kraaien MO18-1 Amstelveen MO18-1 0:00
Pinoké MO18-2 Myra MO18-1 0:00
Westerpark MO18-1 FIT MO18-1 0:00
Xenios MO18-1 Strawberries MO18-1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pinoké MO18-2 5 15 5 0 0
2 FIT MO18-1 5 9 3 0 2
3 Xenios MO18-1 5 9 3 0 2
4 Myra MO18-1 5 9 3 0 2
5 Westerpark MO18-1 5 9 3 0 2
6 Amstelveen MO18-1 5 6 2 0 3
7 Kraaien MO18-1 5 3 1 0 4
8 Strawberries MO18-1 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt AMHC FIT MO18-1 n.n.b thuis
18 mrt HV Myra MO18-1 n.n.b uit
25 mrt MHC Amstelveen MO18-1 n.n.b uit
1 apr K.H.C. Strawberries MO18-1 n.n.b thuis
15 apr Xenios MO18-1 n.n.b uit
22 apr Z.H.C. de Kraaien MO18-1 n.n.b thuis
13 mei Pinoké MO18-2 n.n.b uit
20 mei AMHC FIT MO18-1 n.n.b uit
27 mei HV Myra MO18-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
Myra MO18-1 FIT MO18-1 (1-4)final
Westerpark MO18-1 Amstelveen MO18-1 (3-2)scheduled
Kraaien MO18-1 Xenios MO18-1 (1-6)final
Pinoké MO18-2 Strawberries MO18-1 (4-0)final
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Strawberries MO18-1 Westerpark MO18-1 (1-3)final
Amstelveen MO18-1 Myra MO18-1 (0-1)scheduled
FIT MO18-1 Kraaien MO18-1 (6-1)final
Xenios MO18-1 Pinoké MO18-2 (1-2)scheduled
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Myra MO18-1 Strawberries MO18-1 (4-1)final
Pinoké MO18-2 Kraaien MO18-1 (2-0)final
Amstelveen MO18-1 FIT MO18-1 (1-0)scheduled
Westerpark MO18-1 Xenios MO18-1 (3-1)scheduled
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Strawberries MO18-1 Amstelveen MO18-1 (1-4)scheduled
Xenios MO18-1 Myra MO18-1 (2-1)scheduled
FIT MO18-1 Pinoké MO18-2 (0-2)final
Kraaien MO18-1 Westerpark MO18-1 (3-2)final
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Strawberries MO18-1 FIT MO18-1 (1-3)final
Myra MO18-1 Kraaien MO18-1 (3-0)scheduled
Westerpark MO18-1 Pinoké MO18-2 (0-2)final
Amstelveen MO18-1 Xenios MO18-1 (1-4)scheduled