homepage WP.JPG

Trainingsschema


Trainingen gaan bijna altijd door, ook bij regen en kou. Als een training wordt afgelast (bijv bij onweer), melden we dat op de website en in de app.

Hieronder vind je de trainingsschema's.

Kies in het dropdown menu het "Hoofdschema" of indien van toepassing de juiste periode/week, die gaat altijd voor het hoofdschema.




Dit schema loopt van 5-12-2022 t/m 11-12-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:00 - 22:00 Trimhockey Sprt Spie1 gereserveerd voor trimhockey
20:00 - 22:00 Trimhockey Bertijn Jacobs
Diewertje Kramer Freher
Sprt Spie2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JO12-1 Sprt Spie3 - AB Dick
17:00 - 18:00 JO12-2 Sprt Spie2 - CD Daan
17:00 - 18:00 MO12-1 Sprt Spie3 - CD Saartje Knuivers, Julia Klein
17:00 - 18:00 MO12-2 Sprt Spie2 - AB Mika
18:00 - 19:00 JO14-1 Sprt Spie2 - AB Daan Glandorf
18:00 - 19:00 JO14-2 Sprt Spie3 - AB Milo van de Meent, Wouter Verheijen
18:00 - 19:00 JO14-3 Sprt Spie2 - CD Jip Holland
18:00 - 19:00 MO18-1 Sprt Spie3 - CD Dick Nugteren
19:00 - 20:00 JO14-4 Sprt Spie2 - CD Dick / Lotte
19:00 - 20:00 JO18-1 Sprt Spie2 - AB Daan Glandorf
19:00 - 20:00 MO14-1 Sprt Spie3 - CD Alina Verhulst, Tinker Kroese
19:00 - 20:00 MO14-2 Sprt Spie3 - AB Fiene Janssens
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:15 JO14-5 Sprt Spie2 - CD Daan Glandorf
17:15 - 18:15 JO16-3 Sprt Spie3 - CD Luuk van Dijk
17:15 - 18:15 MO14-6 Sprt Spie2 - AB Wendy Stet
17:15 - 18:15 MO16-5 Sprt Spie3 - AB Bertijn Jacobs
18:15 - 19:45 JO18-2 Sprt Spie1 oefenwedstrijd
18:15 - 19:45 JO18-3 Sprt Spie1 oefenwedstrijd
18:15 - 19:15 JO18-4 Sprt Spie2 - CD Bertijn Jacobs
18:15 - 19:15 MO16-4 Sprt Spie3 - AB Luuk van Dijk
18:15 - 19:15 MO18-3 Sprt Spie2 - AB Wendy Stet
20:00 - 21:30 BEZET Sprt Spie1 oefenwedstrijd veterinnen/veteranen
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 MO10-blauw Sprt Spie2 - AB Bertijn Jacobs, Okke Meinema, Wendy Stet
16:00 - 17:00 MO10-groen Sprt Spie2 - CD Bertijn Jacobs, Okke Meinema, Wendy Stet
16:00 - 17:00 MO10-oranje Sprt Spie3 - AB Bertijn Jacobs, Okke Meinema, Wendy Stet
16:00 - 17:00 MO10-zwart Sprt Spie3 - CD Bertijn Jacobs, Okke Meinema, Wendy Stet
17:00 - 18:00 JO10-blauw Sprt Spie2 - AB Okke Meinema, Wendy Stet
17:00 - 18:00 JO10-oranje Sprt Spie3 - AB Okke Meinema, Wendy Stet
17:00 - 18:00 JO10-zwart Sprt Spie3 - CD Okke Meinema, Wendy Stet
17:00 - 18:00 MO12-4 Sprt Spie2 - CD Carlijn Oudejans, Laura Bish / Wendy
18:00 - 19:00 JO16-1 Sprt Spie3 - AB Okke Meinema
18:00 - 19:00 JO16-2 Sprt Spie3 - CD
18:00 - 19:00 MO14-3 Sprt Spie2 - AB
18:00 - 19:00 MO16-1 Sprt Spie2 - CD Tessa Prins