homepage WP.JPG

Trainingsschema


Trainingen gaan altijd door, ook bij regen en kou. Als een training wordt afgelast, melden we dat op de website en in de app.




Dit schema loopt van 11-1-2021 t/m 14-2-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E1 Sprt Spie3 - AB Daan
16:00 - 17:00 J8E2 Sprt Spie4 - CD Dick
16:00 - 17:00 J8E3 Sprt Spie4 - AB Mette
16:00 - 17:00 J8E4 Sprt Spie3 - CD Wendy
17:00 - 18:00 JC2 Veld 1E Helen
17:00 - 18:00 JD2 Sprt Spie2 - AB Menno Spaans Jip Holland
17:00 - 18:00 JD3 Sprt Spie2 - CD Ingo Hagebeuk / Fien Janssen
17:00 - 18:00 M8E1 Sprt Spie3 - AB Daan
17:00 - 18:00 M8E2 Sprt Spie4 - CD Dick Mette
17:00 - 18:00 M8E3 Sprt Spie4 - AB Julian Milo Dick
17:00 - 18:00 M8E4 Sprt Spie3 - CD Joost Tjebbe Hugo
17:00 - 18:00 MD5 Sprt Spie1 - CD Kees Haver Julien de Groot Wouter Verheijen
17:00 - 18:00 MD6 Sprt Spie1 - AB wendy
18:00 - 19:00 JB1 Sprt Spie4 - AB Helen Jacobs
18:00 - 19:00 JB2 Sprt Spie4 - CD Dick
18:00 - 19:00 JC1 Sprt Spie3 - AB Daan
18:00 - 19:00 JC3 Veld 1E Dieuwertje
18:15 - 19:15 JB3 Sprt Spie1 - AB Suze
18:15 - 19:15 JB4 Sprt Spie1 - CD Mette
18:15 - 19:15 MC4 Sprt Spie2 - AB Bertijn
18:15 - 19:15 MC5 Sprt Spie2 - CD Wendy
19:00 - 20:00 MB4 Veld 1E Dieuwertje
19:15 - 20:15 MA2 Sprt Spie3 - AB
19:15 - 20:15 MA3 Sprt Spie2 - AB B J
19:15 - 20:15 MA4 Sprt Spie2 - CD
19:30 - 20:45 Jong Dames 01 Sprt Spie4 Isa van den Heuvel
20:30 - 22:00 BEZET Veld 1E gereserveerd voor trim
20:30 - 22:00 BEZET Sprt Spie1 gereserveerd voor trim
20:30 - 22:00 Trimhockey Bertijn Jacobs Sprt Spie2 helen
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD5 Sprt Spie4 - AB Andre W
16:00 - 17:00 MD4 Sprt Spie4 - CD Sil
17:00 - 18:00 JD1 Sprt Spie3 - AB Daan Glandorf
17:00 - 18:00 JD4 Sprt Spie2 - AB Somer en Marc
17:00 - 18:00 MC1 Sprt Spie4 - AB Minka Kragbe / Dick
17:00 - 18:00 MC2 Sprt Spie3 - CD max
17:00 - 18:00 MC6 Veld 1E Berijn
17:00 - 18:00 MD1 Sprt Spie4 - CD Andre W
17:00 - 18:00 MD2 Sprt Spie1 - AB Lisa Alferink +Saartje Knuivers
17:00 - 18:00 MD3 Sprt Spie2 - CD Sofie Haver en Alina Verhulst
18:00 - 19:00 JA2 Sprt Spie4 - AB max
18:00 - 19:00 JC2 Sprt Spie1 - CD Dick
18:00 - 19:00 JC3 Sprt Spie2 - CD Joost d Vr
18:00 - 19:00 JC4 Sprt Spie1 - AB Dick
18:00 - 19:00 MB1 Sprt Spie3 - AB Daan Glandorf
18:00 - 19:00 MB2 Sprt Spie4 - CD Andre w
18:00 - 19:00 MB3 Veld 1E Bertijn
18:00 - 19:00 MC3 Sprt Spie2 - AB Tessa Prins
18:30 - 19:30 JA1 Sprt Spie3 - CD Xander Schep
19:00 - 20:00 MA1 Sprt Spie4 - CD max
19:30 - 20:45 BEZET Veld 1E StickFit
19:30 - 20:45 BEZET Bertijn Jacobs Sprt Spie2 StickFit
19:45 - 22:00 Dames 01 Sprt Spie3 Robert van der Toorn
20:45 - 22:00 BEZET Bertijn Jacobs Veld 1E StickFit
20:45 - 22:00 BEZET Sprt Spie2 StickFit
21:00 - 22:30 Heren 01 Sprt Spie4 André Westdorp
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:45 - 15:45 J3F1 Sprt Spie3 Wendy/ Tessa Knaake / Michele Bruineman/Dick/ Tessa Prins Guus
14:45 - 15:45 J3F2 Sprt Spie3 Wendy/ Tessa Knaake / Michele Bruineman/Dick/ Tessa Prins Guus
14:45 - 15:45 J3F3 Sprt Spie3 Wendy/ Tessa Knaake / Michele Bruineman/Dick/ Tessa Prins Guus
14:45 - 15:45 J3F4 Sprt Spie3 Wendy/ Tessa Knaake / Michele Bruineman/Dick/ Tessa Prins Guus
14:45 - 15:45 J3F5 Sprt Spie3 Wendy/ Tessa Knaake / Michele Bruineman/Dick/ Tessa Prins Guus
14:45 - 15:45 M3F1 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa
14:45 - 15:45 M3F2 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa
14:45 - 15:45 M3F3 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa
14:45 - 15:45 M3F4 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa
14:45 - 15:45 M3F5 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa
15:45 - 16:45 J6E1 Sprt Spie3 Wendy/ Tessa Knaake / Michele Bruineman/Dick/ Tessa Prins Guus Jip
15:45 - 16:45 J6E2 Sprt Spie3 Wendy/ Tessa Knaake / Michele Bruineman/Dick/ Tessa Prins Guus Jip
15:45 - 16:45 J6E3 Sprt Spie3 Wendy/ Tessa Knaake / Michele Bruineman/Dick/ Tessa Prins Guus Jip
15:45 - 16:45 J6E4 Sprt Spie3 Wendy/ Tessa Knaake / Michele Bruineman/Dick/ Tessa Prins Guus Jip
15:45 - 16:45 J6E5 Sprt Spie3 Wendy/ Tessa Knaake / Michele Bruineman/Dick/ Tessa Prins Guus Jip
15:45 - 16:45 M6E1 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa Zazie
15:45 - 16:45 M6E2 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa Zazie
15:45 - 16:45 M6E3 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa Zazie
15:45 - 16:45 M6E4 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa Zazie
15:45 - 16:45 M6E5 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa Zazie
15:45 - 16:45 MD3 Sprt Spie4 - AB Dick Nugteren
17:00 - 18:00 JC4 Sprt Spie2 - AB BJ
17:00 - 18:00 JD2 Sprt Spie3 - CD Maurits Peeters Spencer Bray
17:00 - 18:00 JD3 Sprt Spie4 - CD Daan Glandorf
17:00 - 18:00 MC2 Sprt Spie4 - AB Max S
17:00 - 18:00 MC4 Sprt Spie1 - AB Tessa Prins
17:00 - 18:00 MC5 Sprt Spie1 - CD wendy
17:00 - 18:00 MD1 Sprt Spie3 - AB Dick / Lieve
18:00 - 19:00 JB3 Sprt Spie4 - AB Daan
18:00 - 19:00 JB4 Sprt Spie4 - CD Diewertje
18:00 - 19:00 MA2 Sprt Spie3 - CD Max Schip
18:00 - 19:00 MA3 Sprt Spie1 - CD wendy
18:00 - 19:00 MA4 Sprt Spie1 - AB Fien de Kok
18:00 - 19:00 MB2 Sprt Spie3 - AB Dick
18:00 - 19:00 MB3 Sprt Spie2 - AB Tessa Prins Leonie
18:00 - 19:00 MB4 Sprt Spie2 - CD BJ
18:00 - 19:00 MC1 Veld 1E - CD Minka
19:30 - 20:45 BEZET Bertijn Jacobs Veld 1E StickFit
19:30 - 20:45 BEZET Bertijn Jacobs Sprt Spie2 StickFit
20:45 - 22:00 BEZET Bertijn Jacobs Veld 1E StickFit
20:45 - 22:00 BEZET Bertijn Jacobs Sprt Spie2 StickFit
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E1 Sprt Spie3 Daan Thijs
16:00 - 17:00 J8E2 Sprt Spie4 Dick Max
16:00 - 17:00 J8E3 Sprt Spie4 Dick Max
16:00 - 17:00 J8E4 Sprt Spie3 Daan Thijs
16:00 - 17:00 M8E1 Sprt Spie1 Wendy Finn
16:00 - 17:00 M8E2 Sprt Spie2 Helen Jacob
16:00 - 17:00 M8E3 Sprt Spie2 Helen Jacob
16:00 - 17:00 M8E4 Sprt Spie1 Wendy Finn
17:00 - 18:00 JB1 Sprt Spie3 - AB Helen Jacobs
17:00 - 18:00 JD1 Sprt Spie3 - CD Daan Glandorf
17:00 - 18:00 JD4 Sprt Spie1 - AB Somer
17:00 - 18:00 JD5 Sprt Spie1 - CD Melle + Tim
17:00 - 18:00 MD2 Sprt Spie2 - AB Dick
17:00 - 18:00 MD4 Sprt Spie4 - CD Max
17:00 - 18:00 MD5 Sprt Spie2 - CD Julia en saartje
17:00 - 18:00 MD6 Elisabeth Evelein Sprt Spie4 - AB E
18:00 - 19:00 JA1 Sprt Spie4 - CD Xander Schep
18:00 - 19:00 JA2 Sprt Spie2 - CD Max S
18:00 - 19:00 JB2 Sprt Spie3 - AB Christophe Pet
18:00 - 19:00 JC1 Sprt Spie2 - AB Bas vd Berg
18:00 - 19:00 MB1 Sprt Spie3 - CD Daan Glandorf
18:00 - 19:00 MC3 Sprt Spie1 - AB Tessa Prins
18:00 - 19:00 MC6 Sprt Spie1 - CD Wendy Stet
19:00 - 20:00 MA1 Sprt Spie3 - AB max
19:45 - 22:00 Dames 01 Sprt Spie4 Robert van Toorn
21:00 - 22:15 Heren 01 Sprt Spie3 André Westdorp
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
12:00 - 13:00 mini jongens A Veld 1E Ouders
12:00 - 13:00 mini meisjes A Veld 1E Ouders