homepage WP.JPG

Trainingsschema


Trainingen gaan altijd door, ook bij regen en kou. Als een training wordt afgelast, melden we dat op de website en in de app.




Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M8E1 Sprt Spie3 Wendy Dick +
16:00 - 17:00 M8E2 Sprt Spie3 Wendy Dick +
16:00 - 17:00 M8E3 Sprt Spie3 Wendy Dick +
16:00 - 17:00 M8E4 Sprt Spie3 Wendy Dick +
16:45 - 18:00 JD1 Sprt Spie4 - AB Dick
17:00 - 18:00 JD4 Sprt Spie3 - CD Nout ?
17:00 - 18:00 JD5 Sprt Spie3 - AB
18:00 - 19:00 JB3 Sprt Spie3 - CD
18:00 - 19:00 JB4 Sprt Spie3 - AB
18:00 - 19:15 MB2 Sprt Spie4 - CD Dick +
18:00 - 19:15 MC1 Sprt Spie4 - AB Dick
19:00 - 20:00 MA2 Sprt Spie3 - CD
19:00 - 20:00 MA3 Sprt Spie3 - AB
20:00 - 21:30 Jong Dames 01 Sprt Spie3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E1 Sprt Spie3 Daan Yan dick
16:00 - 17:00 J8E2 Sprt Spie3 Daan Yan dick
16:00 - 17:00 J8E3 Sprt Spie3 Daan Yan dick
16:00 - 17:00 J8E4 Sprt Spie3 Daan Yan dick
17:00 - 17:45 JC2 keeper Veld 1E
17:00 - 18:00 JC3 Sprt Spie1 - AB Olv Daan + yan
17:00 - 17:45 JC3 keeper Veld 1E
17:00 - 18:00 JC4 Sprt Spie1 - CD Yan
17:00 - 17:45 JC4 keeper Veld 1E
17:00 - 18:00 JD2 Sprt Spie4 - CD Tanna
17:00 - 17:45 MC3 keeper Veld 1E
17:00 - 17:45 MC4 keeper Veld 1E
17:00 - 18:00 MD2 Sprt Spie2 - AB sophie en Alina
17:00 - 17:45 MD3 keeper Veld 1E
17:00 - 18:00 MD4 Sprt Spie3 - CD
17:00 - 18:00 MD5 Sprt Spie3 - AB Marc-Peter v Dijk +
17:00 - 18:00 MD6 Sprt Spie2 - CD Goos en otto
17:45 - 19:00 MD1 Sprt Spie4 - AB Guusje Tuichel Dames 1
18:00 - 19:15 JA1 Sprt Spie3 - CD Daan glandorf
18:00 - 19:15 JB1 Sprt Spie4 - CD Helen Jacobs
18:00 - 19:15 JB2 Sprt Spie2 - AB
18:00 - 19:15 MB1 Sprt Spie3 - AB Hidde Krijger
18:00 - 19:00 MC3 Sprt Spie1 - AB Tessa P
18:00 - 19:00 MC4 Sprt Spie1 - CD
18:00 - 19:00 MC5 Sprt Spie2 - CD
19:00 - 20:15 MA1 Sprt Spie4 - AB Bart de Nijs
19:15 - 20:15 JA2 Sprt Spie4 - CD H1
19:30 - 22:00 Dames 01 Sprt Spie3
19:30 - 21:00 Dames 13 Sprt Spie1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 15 Sprt Spie1 - AB
19:30 - 21:00 Heren 05 Sprt Spie2 - AB
20:30 - 23:00 Heren 01 Sprt Spie4
21:00 - 22:30 Heren 08 Sprt Spie2 - AB
21:00 - 22:30 Jong Heren 01 Sprt Spie2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:45 - 15:45 J3F1 Sprt Spie2
14:45 - 15:45 J3F2 Sprt Spie2
14:45 - 15:45 J3F3 Sprt Spie2
14:45 - 15:45 J3F4 Sprt Spie2
14:45 - 15:45 J3F5 Sprt Spie2
14:45 - 15:45 JD3 Sprt Spie3 - AB
14:45 - 15:45 M3F1 Sprt Spie1
14:45 - 15:45 M3F2 Sprt Spie1
14:45 - 15:45 M3F3 Sprt Spie1
14:45 - 15:45 M3F4 Sprt Spie1
14:45 - 15:45 M3F5 Sprt Spie1
15:30 - 16:30 Keepers 1e jaar E (wisselkeepers) Trainingsgroep Veld 1E
15:45 - 16:45 J6E1 Sprt Spie2
15:45 - 16:45 J6E2 Sprt Spie2
15:45 - 16:45 J6E3 Sprt Spie2
15:45 - 16:45 J6E4 Sprt Spie2
15:45 - 16:45 J6E5 Sprt Spie2
15:45 - 16:45 J6E6 (trainingsteam) Sprt Spie2
15:45 - 16:45 M6E1 Sprt Spie1
15:45 - 16:45 M6E2 Sprt Spie1
15:45 - 16:45 M6E3 Sprt Spie1
15:45 - 16:45 M6E4 Sprt Spie1
15:45 - 16:45 M6E5 Sprt Spie1
15:45 - 16:45 MD3 Sprt Spie3 - AB
16:30 - 17:30 JC1 keeper Veld 1E
16:30 - 17:30 MC1 keeper Veld 1E
16:30 - 17:30 MD1 keeper Veld 1E
17:00 - 18:00 Keepers 2e jaar E (wisselkeepers) Trainingsgroep Veld 1E
17:00 - 18:15 JC1 Sprt Spie4 - CD Daan
17:00 - 18:15 JC2 Sprt Spie4 - AB Yan
17:00 - 18:00 JC3 Sprt Spie2 Helen + Lena
17:00 - 18:00 JC4 Sprt Spie2 Helen + Lena
17:00 - 18:15 MC2 Sprt Spie3 - AB Minka
17:30 - 18:15 MD2 keeper Veld 1E training tot 18.10
17:30 - 18:15 MD5 keeper Veld 1E training tot 18.10
17:30 - 18:15 MD6 keeper Veld 1E training tot 18.10
17:30 - 18:15 Wisselkeepers B/C/D Veld 1E training tot 18.10
18:00 - 19:00 JB1 keeper Veld 1E
18:00 - 19:00 JB2 keeper Veld 1E
18:15 - 19:15 JB3 Sprt Spie4 Lies P + yan
18:15 - 19:15 JB4 Sprt Spie4 Lies P + yan
18:15 - 19:15 MA2 Sprt Spie1 Dick +
18:15 - 19:15 MA3 Sprt Spie1 Dick +
18:15 - 19:30 MB2 Sprt Spie3 - AB Helen
18:15 - 19:15 MB3 Sprt Spie2 daan + Lena + minka
18:15 - 19:15 MB4 Sprt Spie2 daan + Lena + minka
18:15 - 19:15 MB5 Sprt Spie2 daan + Lena + minka
18:30 - 19:30 JA1 keeper Veld 1E
18:30 - 19:30 MA1 keeper Veld 1E
18:30 - 19:30 MA3 keeper Veld 1E
19:30 - 21:00 Dames 02 Sprt Spie4 - CD
19:30 - 21:00 Dames 03 Sprt Spie1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 04 Sprt Spie4 - AB
19:30 - 21:00 Dames 06 Sprt Spie2 Carrouseltraining
19:30 - 21:00 Dames 07 Sprt Spie2 Carrouseltraining
19:30 - 21:00 Dames 08 Sprt Spie1 - AB
19:30 - 21:00 Dames 09 Sprt Spie2 Carrouseltraining
19:30 - 21:00 Heren 04 Sprt Spie3
19:30 - 21:00 Heren 07 Sprt Spie3
19:30 - 21:00 Heren 09 Sprt Spie3
19:30 - 20:30 MB1 keeper Veld 1E
20:30 - 21:00 Dames Veterinnen A Veld 1E
21:00 - 22:30 Dames 10 Sprt Spie1 - AB
21:00 - 22:30 Dames 11 Sprt Spie2
21:00 - 22:30 Dames 14 Sprt Spie4 - CD
21:00 - 22:30 Dames 17 Sprt Spie2
21:00 - 22:30 Dames Veterinnen A Sprt Spie1 - CD
21:00 - 22:30 Heren 02 Sprt Spie4 - AB
21:00 - 22:30 Heren 10 Sprt Spie3
21:00 - 22:30 Heren 11 Sprt Spie3
21:00 - 22:30 Heren 12 Sprt Spie3
21:00 - 22:30 Jong Dames 02 Sprt Spie2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E1 Sprt Spie3 Daan en Andre
16:00 - 17:00 J8E2 Sprt Spie3 Daan en Andre
16:00 - 17:00 J8E3 Sprt Spie3 Daan en Andre
16:00 - 17:00 J8E4 Sprt Spie3 Daan en Andre
16:00 - 17:00 M8E1 Sprt Spie1 Olv wendy Dick
16:00 - 17:00 M8E2 Sprt Spie1 Olv wendy Dick
16:00 - 17:00 M8E3 Sprt Spie1 Olv wendy Dick
16:00 - 17:00 M8E4 Sprt Spie1 Olv wendy Dick
16:15 - 17:00 JD1 keeper Veld 1E
16:15 - 17:00 JD2 keeper Veld 1E
16:15 - 17:00 JD3 keeper Veld 1E
17:00 - 17:45 JA2 keeper Veld 1E
17:00 - 17:45 JB3 keeper Veld 1E
17:00 - 17:45 JB4 keeper Veld 1E
17:00 - 18:15 JC2 Sprt Spie2 - CD Risjaart en Ilco
17:00 - 18:15 JD1 Sprt Spie2 - AB Andre
17:00 - 18:00 JD2 Sprt Spie3 Caroussel olv daan
17:00 - 18:00 JD3 Sprt Spie3 Caroussel olv daan
17:00 - 18:00 JD5 Sprt Spie3 Caroussel olv daan
17:00 - 17:45 MA3 keeper Veld 1E
17:00 - 17:45 MB2 keeper Veld 1E
17:00 - 18:00 MD2 Sprt Spie1 Caroussel olv wendy Sophie, Alina, Benjamin
17:00 - 18:00 MD3 Sprt Spie1 Caroussel olv wendy Sophie, Alina, Benjamin
17:00 - 18:00 MD4 Sprt Spie1 Caroussel olv wendy Sophie, Alina, Benjamin
17:00 - 18:00 MD5 Sprt Spie1 Caroussel olv wendy Sophie, Alina, Benjamin
17:00 - 18:00 MD6 Sprt Spie1 Caroussel olv wendy Sophie, Alina, Benjamin
17:30 - 18:45 MD1 Sprt Spie4 - CD
17:45 - 19:00 MB1 Sprt Spie4 - AB
18:00 - 19:00 JA2 Sprt Spie3 - AB
18:00 - 19:15 JB1 Sprt Spie2 - CD
18:00 - 19:00 MC3 Sprt Spie1 Olv wendy + tessa P
18:00 - 19:00 MC4 Sprt Spie1 Olv wendy + tessa P
18:00 - 19:00 MC5 Sprt Spie1 Olv wendy + tessa P
18:15 - 19:30 JA1 Sprt Spie3 - CD
18:15 - 19:30 JB2 Sprt Spie2 - AB
18:45 - 20:00 Trainingsteam Senioren Sprt Spie4 - CD Jong heren 1 inlopen 18.30
19:00 - 20:15 MA1 Sprt Spie3 - AB
19:30 - 22:00 Dames 01 Sprt Spie4
19:30 - 21:00 Dames 05 Sprt Spie1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 12 Sprt Spie1 - AB
19:30 - 21:00 Heren 03 Sprt Spie2 - AB
19:30 - 21:00 Heren 06 Sprt Spie2 - CD
20:30 - 23:00 Heren 01 Sprt Spie3
20:30 - 21:00 Heren Veteranen A Veld 1E
21:00 - 22:30 Dames 16 Sprt Spie1 - AB
21:00 - 22:30 Dames 18 Sprt Spie1 - CD
21:00 - 22:30 Heren Veteranen A Sprt Spie2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:00 mini jongens A Sprt Spie2 - AB
16:15 - 17:00 mini meisjes A Sprt Spie2 - CD
17:15 - 18:15 J3F1 Sprt Spie3 - AB
17:15 - 18:15 J3F2 Sprt Spie3 - AB
17:15 - 18:15 J3F3 Sprt Spie3 - AB
17:15 - 18:15 J3F4 Sprt Spie3 - AB
17:15 - 18:15 J3F5 Sprt Spie3 - AB
17:15 - 18:15 J6E1 Sprt Spie2
17:15 - 18:15 J6E2 Sprt Spie2
17:15 - 18:15 J6E3 Sprt Spie2
17:15 - 18:15 J6E4 Sprt Spie2
17:15 - 18:15 J6E5 Sprt Spie2
17:15 - 18:15 J6E6 (trainingsteam) Sprt Spie2
17:15 - 18:15 M3F1 Sprt Spie3 - CD
17:15 - 18:15 M3F2 Sprt Spie3 - CD
17:15 - 18:15 M3F3 Sprt Spie3 - CD
17:15 - 18:15 M3F4 Sprt Spie3 - CD
17:15 - 18:15 M3F5 Sprt Spie3 - CD
17:15 - 18:15 M6E1 Sprt Spie1
17:15 - 18:15 M6E2 Sprt Spie1
17:15 - 18:15 M6E3 Sprt Spie1
17:15 - 18:15 M6E4 Sprt Spie1
17:15 - 18:15 M6E5 Sprt Spie1
18:15 - 19:30 JC1 Sprt Spie3 - AB
18:15 - 19:15 MB3 Sprt Spie2
18:15 - 19:15 MB4 Sprt Spie2
18:15 - 19:15 MB5 Sprt Spie2
18:15 - 19:30 MC1 Sprt Spie4 - CD
18:15 - 19:30 MC2 Sprt Spie4 - AB
19:45 - 21:15 Jong Dames 01 Sprt Spie4 - AB