homepage WP.JPG

Trainingsschema


Trainingen gaan altijd door, ook bij regen en kou. Als een training wordt afgelast, melden we dat op de website en in de app.




Dit schema loopt van 11-1-2021 t/m 14-2-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E1 Sprt Spie3 - AB Daan Glandorf
16:00 - 17:00 J8E2 Sprt Spie4 - CD Dick Nugteren
16:00 - 17:00 J8E3 Sprt Spie4 - AB Mette Hagebeuk
16:00 - 17:00 J8E4 Sprt Spie3 - CD Wendy Stet
17:00 - 18:00 JC2 Veld 1E Helen Jacobs
17:00 - 18:00 JD2 Sprt Spie2 - AB Menno Spaans Jip Holland
17:00 - 18:00 JD3 Sprt Spie2 - CD Ingo Hagebeuk Fien Janssen
17:00 - 18:00 M8E1 Sprt Spie3 - AB Daan Glandorf
17:00 - 18:00 M8E2 Sprt Spie4 - CD Bertijn Jacobs Mette Hagebeuk Julian Jacobs
17:00 - 18:00 M8E3 Sprt Spie4 - AB Julian van der Sluis Milo Swaab Dick Nugteren
17:00 - 18:00 M8E4 Sprt Spie3 - CD Tjebbe Berkhout Hugo Balk
17:00 - 18:00 MD5 Sprt Spie1 - CD Kees Haver Julien de Groot Wouter Verheijen
17:00 - 18:00 MD6 Sprt Spie1 - AB Wendy Stet
18:00 - 19:00 JB1 Sprt Spie4 - AB Helen Jacobs
18:00 - 19:00 JB2 Sprt Spie4 - CD Dick Nugteren
18:00 - 19:00 JB3 Sprt Spie1 - AB Suze ter Welle
18:00 - 19:00 JB4 Sprt Spie1 - CD Mette Hagebeuk
18:00 - 19:00 JC1 Sprt Spie3 - AB Daan Glandorf
18:00 - 19:00 JC3 Sprt Spie3 - CD Diewertje Kramer Freher
18:00 - 19:00 MC4 Sprt Spie2 - AB Bertijn Jacobs
18:00 - 19:00 MC5 Sprt Spie2 - CD Wendy Stet
19:00 - 20:15 BEZET Sprt Spie2 Bertijn Jacobs Helen Jacobs STICKFIT
19:00 - 20:15 BEZET Veld 1E Bertijn Jacobs Helen Jacobs STICKFIT
19:00 - 20:15 BEZET Sprt Spie1 Bertijn Jacobs Helen Jacobs STICKFIT
19:00 - 20:00 MA2 Sprt Spie3 - AB NNB
19:00 - 20:00 MA3 Sprt Spie4 - AB Wendy Stet
19:00 - 20:00 MA4 Sprt Spie4 - CD NNB
19:00 - 20:00 MB4 Sprt Spie3 - CD Diewertje Kramer Freher
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD5 Sprt Spie4 - AB André Westdorp
16:00 - 17:00 MD4 Sprt Spie4 - CD Sil Bleumink
17:00 - 18:00 JD1 Sprt Spie3 - AB Daan Glandorf
17:00 - 18:00 JD4 Sprt Spie2 - AB Somer Berk
17:00 - 18:00 MC1 Sprt Spie4 - AB Minka Kragbé
17:00 - 18:00 MC2 Sprt Spie3 - CD Max Schippefelt
17:00 - 18:00 MC6 Veld 1E Bertijn Jacobs
17:00 - 18:00 MD1 Sprt Spie4 - CD André Westdorp
17:00 - 18:00 MD2 Sprt Spie1 - AB Lisa Alferink Saartje Knuivers
17:00 - 18:00 MD3 Sprt Spie2 - CD Sofie Haver Alina Verhulst
18:00 - 19:00 JA2 Sprt Spie4 - AB Max Schippefelt
18:00 - 19:00 JC2 Sprt Spie1 - CD Dick Nugteren
18:00 - 19:00 JC3 Sprt Spie2 - CD Joost de Vries Robbé
18:00 - 19:00 JC4 Sprt Spie1 - AB Dick Nugteren
18:00 - 19:00 MB1 Sprt Spie3 - AB Daan Glandorf
18:00 - 19:00 MB2 Sprt Spie4 - CD André Westdorp
18:00 - 19:00 MB3 Veld 1E Bertijn Jacobs
18:00 - 19:00 MC3 Sprt Spie2 - AB Tessa Prins
18:30 - 19:30 JA1 Sprt Spie3 - CD Xander Schep
19:00 - 20:15 BEZET Veld 1E Bertijn Jacobs Helen Jacobs STICKFIT
19:00 - 20:15 BEZET Sprt Spie2 Bertijn Jacobs Helen Jacobs STICKFIT
19:00 - 20:15 BEZET Sprt Spie1 Bertijn Jacobs Helen Jacobs STICKFIT
19:00 - 20:15 Dames 01 Sprt Spie4 - CD Robert van der Toorn
19:00 - 20:15 Heren 01 Sprt Spie4 - AB André Westdorp
19:00 - 20:00 MA1 Sprt Spie3 - AB Max Schippefelt
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:45 - 15:45 J3F1 Sprt Spie3 Wendy Tessa Knaake Michele Bruineman Dick Tessa Prins Guus
14:45 - 15:45 J3F2 Sprt Spie3 Wendy Tessa Knaake Michele Bruineman Dick Tessa Prins Guus
14:45 - 15:45 J3F3 Sprt Spie3 Wendy Tessa Knaake Michele Bruineman Dick Tessa Prins Guus
14:45 - 15:45 J3F4 Sprt Spie3 Wendy Tessa Knaake Michele Bruineman Dick Tessa Prins Guus
14:45 - 15:45 J3F5 Sprt Spie3 Wendy Tessa Knaake Michele Bruineman Dick Tessa Prins Guus
14:45 - 15:45 M3F1 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa
14:45 - 15:45 M3F2 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa
14:45 - 15:45 M3F3 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa
14:45 - 15:45 M3F4 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa
14:45 - 15:45 M3F5 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa
15:45 - 16:45 J6E1 Sprt Spie3 Wendy Tessa Knaake Michele Bruineman Dick Tessa Prins Guus Jip
15:45 - 16:45 J6E2 Sprt Spie3 Wendy Tessa Knaake Michele Bruineman Dick Tessa Prins Guus Jip
15:45 - 16:45 J6E3 Sprt Spie3 Wendy Tessa Knaake Michele Bruineman Dick Tessa Prins Guus Jip
15:45 - 16:45 J6E4 Sprt Spie3 Wendy Tessa Knaake Michele Bruineman Dick Tessa Prins Guus Jip
15:45 - 16:45 J6E5 Sprt Spie3 Wendy Tessa Knaake Michele Bruineman Dick Tessa Prins Guus Jip
15:45 - 16:45 M6E1 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa Zazie
15:45 - 16:45 M6E2 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa Zazie
15:45 - 16:45 M6E3 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa Zazie
15:45 - 16:45 M6E4 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa Zazie
15:45 - 16:45 M6E5 Sprt Spie2 Daan Bertijn Max Evi Senne Robin Lisa Zazie
15:45 - 16:45 MD3 Sprt Spie4 - AB Dick Nugteren
16:45 - 17:45 JC4 Sprt Spie2 - AB Bertijn Jacobs
16:45 - 17:45 MC4 Sprt Spie1 - AB Tessa Prins
16:45 - 17:45 MC5 Sprt Spie1 - CD Wendy Stet
17:00 - 18:00 JD2 Sprt Spie3 - CD Maurits Peeters Spencer Bray
17:00 - 18:00 JD3 Sprt Spie4 - CD Daan Glandorf
17:00 - 18:00 MC2 Sprt Spie4 - AB Max Schippefelt
17:00 - 18:00 MD1 Sprt Spie3 - AB Dick Nugteren Lieve van Kessel
17:45 - 18:45 MA3 Sprt Spie1 - CD Wendy Stet
17:45 - 18:45 MA4 Sprt Spie1 - AB Fien de Kok
17:45 - 18:45 MB3 Sprt Spie2 - CD Tessa Prins Leonie Vilters
17:45 - 18:45 MB4 Sprt Spie2 - AB Bertijn Jacobs
17:45 - 18:45 MC1 Veld 1E - CD Minka Kragbé
18:00 - 19:00 JB3 Sprt Spie4 - CD Daan Glandorf
18:00 - 19:00 JB4 Sprt Spie4 - AB Diewertje Kramer Freher
18:00 - 19:00 MA2 Sprt Spie3 - CD Max Schippefelt
18:00 - 19:00 MB2 Sprt Spie3 - AB Dick Nugteren
19:00 - 20:15 BEZET Veld 1E Bertijn Jacobs Max Schippefelt STICKFIT
19:00 - 20:15 BEZET Sprt Spie2 Bertijn Jacobs Max Schippefelt STICKFIT
19:00 - 20:15 BEZET Sprt Spie1 Bertijn Jacobs Max Schippefelt STICKFIT
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E1 Sprt Spie3 Daan Glandorf Thijs Verheugen
16:00 - 17:00 J8E2 Sprt Spie4 Dick Nugteren Max Schippefelt
16:00 - 17:00 J8E3 Sprt Spie4 Dick Nugteren Max Schippefelt
16:00 - 17:00 J8E4 Sprt Spie3 Daan Glandorf Thijs Verheugen
16:00 - 17:00 M8E1 Sprt Spie1 Wendy Stet Finn Nanning
16:00 - 17:00 M8E2 Sprt Spie2 Helen Jacobs Ole van Eyck
16:00 - 17:00 M8E3 Sprt Spie2 Helen Jacobs Ole van Eyck
16:00 - 17:00 M8E4 Sprt Spie1 Wendy Stet Finn Nanning
17:00 - 18:00 JB1 Sprt Spie3 - AB Helen Jacobs
17:00 - 18:00 JD1 Sprt Spie3 - CD Daan Glandorf
17:00 - 18:00 JD4 Sprt Spie1 - AB Somer Berk
17:00 - 18:00 JD5 Sprt Spie1 - CD Melle Slijkerman Tim Kemmere
17:00 - 18:00 MD2 Sprt Spie2 - AB Dick Nugteren
17:00 - 18:00 MD4 Sprt Spie4 - CD Max Schippefelt
17:00 - 18:00 MD5 Sprt Spie2 - CD Julia Klein Saartje Knuivers
17:00 - 18:00 MD6 Sprt Spie4 - AB Elisabeth Evelein
18:00 - 19:00 JA1 Sprt Spie4 - CD Xander Schep
18:00 - 19:00 JA2 Sprt Spie2 - CD Max Schippefelt
18:00 - 19:00 JB2 Sprt Spie3 - AB Christophe Pet
18:00 - 19:00 JC1 Sprt Spie2 - AB Bas vd Berg
18:00 - 19:00 MB1 Sprt Spie3 - CD Daan Glandorf
18:00 - 19:00 MC3 Sprt Spie1 - AB Tessa Prins
18:00 - 19:00 MC6 Sprt Spie1 - CD Wendy Stet
19:00 - 20:15 Dames 01 Sprt Spie3 - CD Robert van Toorn
19:00 - 20:15 Heren 01 Sprt Spie4 André Westdorp
19:00 - 20:00 MA1 Sprt Spie3 - AB Max Schippefelt
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
12:00 - 13:00 mini jongens A Veld 1E Ouders
12:00 - 13:00 mini meisjes A Veld 1E Ouders