homepage WP.JPG

Trainingsschema


Trainingen gaan altijd door, ook bij regen en kou. Als een training wordt afgelast, melden we dat op de website en in de app.




Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M8E1 Sprt Spie3 - CD Dick
16:00 - 17:00 M8E2 Sprt Spie4 - B Wendy, Dick
16:00 - 17:00 M8E3 Sprt Spie4 - C Wendy, Dick
16:00 - 17:00 M8E4 Sprt Spie4 - D Wendy, Dick
16:45 - 18:00 JD1 Sprt Spie3 - AB Dick Nugteren
17:00 - 18:00 JD4 Sprt Spie4 - CD Nout vd Eijnden, Spencer Bray
17:00 - 18:00 JD5 Sprt Spie4 - AB Julian vd Sluis, Maurits Peeters
18:00 - 19:00 JB3 Sprt Spie4 - CD Wendy Stet
18:00 - 19:00 JB4 Sprt Spie4 - AB Wendy Stet, Sacha Bakker
18:00 - 19:15 MB2 Sprt Spie3 - CD Dick Nugteren
18:00 - 19:15 MC1 Sprt Spie3 - AB Dick Nugteren
19:00 - 20:00 MA2 Sprt Spie4 - CD Wendy Stet
19:00 - 20:00 MA3 Sprt Spie4 - AB Wendy Stet
20:00 - 21:30 Jong Dames 01 Sprt Spie4 Wouter Bosmans
20:30 - 22:00 Trimhockey Sprt Spie2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E1 Sprt Spie2 Daan, Dick, Yan, Sofie
16:00 - 17:00 J8E2 Sprt Spie2 Daan, Dick, Yan, Sofie
16:00 - 17:00 J8E3 Sprt Spie2 Daan, Dick, Yan, Sofie
16:00 - 17:00 J8E4 Sprt Spie2 Daan, Dick, Yan, Sofie
17:00 - 17:45 JC2 keeper Veld 1E
17:00 - 18:00 JC3 Sprt Spie1 - AB Yan Fasel
17:00 - 17:45 JC3 keeper Veld 1E
17:00 - 18:00 JC4 Sprt Spie1 - CD Bertijn Jacobs
17:00 - 17:45 JC4 keeper Veld 1E
17:00 - 18:00 JD2 Sprt Spie4 - CD Tanna Cock
17:00 - 17:45 MC3 keeper Veld 1E
17:00 - 18:00 MD2 Sprt Spie2 - AB Sofie Haver en Alina Verhulst
17:00 - 17:45 MD3 keeper Veld 1E
17:00 - 18:00 MD4 Sprt Spie3 - CD Ingo Hagebeuk
17:00 - 18:00 MD5 Sprt Spie3 - AB Marc-Peter v Dijk, Sil Bleumink
17:00 - 18:00 MD6 Sprt Spie2 - CD Goos en Otto van Delden
17:45 - 19:00 MD1 Sprt Spie4 - AB Guusje Leichel
18:00 - 19:15 JA1 Sprt Spie3 - CD Daan Glandorf
18:00 - 19:15 JB1 Sprt Spie4 - CD Helen Jacobs
18:00 - 19:15 JB2 Sprt Spie2 - AB Zed Fasel
18:00 - 19:15 MB1 Sprt Spie3 - AB Hidde Krijger
18:00 - 19:00 MC3 Sprt Spie1 - AB Tessa Prins
18:00 - 19:00 MC4 Sprt Spie1 - CD Elisabeth Evelein
18:00 - 19:00 MC5 Sprt Spie2 - CD Suze ter Welle
18:45 - 19:45 JA2 Veld 1E Dick
19:00 - 20:15 MA1 Sprt Spie4 - AB Bart de Nijs
19:30 - 22:00 Dames 01 Sprt Spie3
19:30 - 21:00 Dames 05 Sprt Spie2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 13 Sprt Spie1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 15 Sprt Spie1 - AB
19:30 - 21:00 Heren 05 Sprt Spie2 - AB
19:45 - 21:15 Heren 02 Veld 1E
20:15 - 23:00 Heren 01 Sprt Spie4
21:00 - 22:30 Heren 08 Sprt Spie2 - AB
21:00 - 22:30 Jong Heren 01 Sprt Spie2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:45 - 15:45 J3F1 Sprt Spie1
14:45 - 15:45 J3F2 Sprt Spie1
14:45 - 15:45 J3F3 Sprt Spie1
14:45 - 15:45 J3F4 Sprt Spie1
14:45 - 15:45 J3F5 Sprt Spie1
14:45 - 15:45 JD3 Sprt Spie3 - AB Dick Nugteren
14:45 - 15:45 M3F1 Sprt Spie2
14:45 - 15:45 M3F2 Sprt Spie2
14:45 - 15:45 M3F3 Sprt Spie2
14:45 - 15:45 M3F4 Sprt Spie2
14:45 - 15:45 M3F5 Sprt Spie2
15:45 - 16:45 Keepers 1e jaar E (wisselkeepers) Trainingsgroep Veld 1E
15:45 - 16:45 J6E1 Sprt Spie1
15:45 - 16:45 J6E2 Sprt Spie1
15:45 - 16:45 J6E3 Sprt Spie1
15:45 - 16:45 J6E4 Sprt Spie1
15:45 - 16:45 J6E5 Sprt Spie1
15:45 - 16:45 J6E6 (trainingsteam) Sprt Spie1
15:45 - 16:45 M6E1 Sprt Spie2
15:45 - 16:45 M6E2 Sprt Spie2
15:45 - 16:45 M6E3 Sprt Spie2
15:45 - 16:45 M6E4 Sprt Spie2
15:45 - 16:45 M6E5 Sprt Spie2
15:45 - 16:45 MD3 Sprt Spie3 - AB Dick Nugteren
16:30 - 17:30 JC1 keeper Veld 1E
16:30 - 17:30 MC1 keeper Veld 1E
16:30 - 17:30 MC4 keeper Veld 1E
16:30 - 17:30 MD1 keeper Veld 1E
17:00 - 18:00 Keepers 2e jaar E (wisselkeepers) Trainingsgroep Veld 1E
17:00 - 18:15 JC1 Sprt Spie4 - CD Daan Glandorf
17:00 - 18:15 JC2 Sprt Spie4 - AB Yan Fasel
17:00 - 18:00 JC4 Sprt Spie2 - AB Helen Jacobs,
17:00 - 18:15 MC1 Sprt Spie3 - CD Dick Nugteren
17:00 - 18:15 MC2 Sprt Spie3 - AB Minka Kragbe Lena Zevenboom
17:30 - 18:15 MD2 keeper Veld 1E
17:30 - 18:15 MD5 keeper Veld 1E
17:30 - 18:15 MD6 keeper Veld 1E
17:30 - 18:15 Wisselkeepers B/C/D Pepijn Frantzen Veld 1E
18:00 - 19:00 JB1 keeper Veld 1E
18:00 - 19:00 JB2 keeper Veld 1E
18:00 - 19:00 MB2 keeper Veld 1E
18:15 - 19:15 JB3 Sprt Spie4 Lies Peeters, Yan Fasel
18:15 - 19:15 JB4 Sprt Spie4 Lies Peeters, Yan Fasel
18:15 - 19:15 MA2 Sprt Spie1 Dick Nugteren
18:15 - 19:15 MA3 Sprt Spie1 Dick Nugteren
18:15 - 19:30 MB2 Sprt Spie3 - AB Helen Jacobs
18:15 - 19:15 MB3 Sprt Spie2 Daan Glandorf, Lena Zevenboom, Minka Kragbe
18:15 - 19:15 MB4 Sprt Spie2 Daan Glandorf, Lena Zevenboom, Minka Kragbe
18:15 - 19:15 MB5 Sprt Spie2 Daan Glandorf, Lena Zevenboom, Minka Kragbe
18:30 - 19:30 JA1 keeper Veld 1E
18:30 - 19:30 MA1 keeper Veld 1E
19:30 - 21:00 Dames 02 Sprt Spie4 - CD
19:30 - 21:00 Dames 03 Sprt Spie1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 04 Sprt Spie4 - AB
19:30 - 21:00 Dames 06 Sprt Spie2 Carrouseltraining
19:30 - 21:00 Dames 07 Sprt Spie2 Carrouseltraining
19:30 - 21:00 Dames 08 Sprt Spie1 - AB
19:30 - 21:00 Dames 09 Sprt Spie2 Carrouseltraining
19:30 - 21:00 Heren 04 Sprt Spie3 Carousseltraining
19:30 - 21:00 Heren 07 Sprt Spie3 Carousseltraining
19:30 - 21:00 Heren 09 Sprt Spie3 Carousseltraining
19:30 - 20:30 MB1 keeper Veld 1E
20:30 - 21:00 Dames Veterinnen A Veld 1E
21:00 - 22:30 Dames 10 Sprt Spie1 - AB
21:00 - 22:30 Dames 11 Sprt Spie2 Carousseltraining
21:00 - 22:30 Dames 14 Sprt Spie4 - CD
21:00 - 22:30 Dames 17 Sprt Spie2 Carousseltraining
21:00 - 22:30 Dames Veterinnen A Sprt Spie1 - CD
21:00 - 22:30 Heren 10 Sprt Spie3 Carousseltraining
21:00 - 22:30 Heren 11 Sprt Spie3 Carousseltraining
21:00 - 22:30 Heren 12 Sprt Spie3 Carousseltraining
21:00 - 22:30 Jong Dames 02 Sprt Spie2 Carousseltraining
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E1 Sprt Spie3 Daan, André, Daniel, Bastiaan
16:00 - 17:00 J8E2 Sprt Spie3 Daan, André, Daniel, Bastiaan
16:00 - 17:00 J8E3 Sprt Spie3 Daan, André, Daniel, Bastiaan
16:00 - 17:00 J8E4 Sprt Spie3 Daan, André, Daniel, Bastiaan
16:00 - 17:00 M8E1 Sprt Spie1 Wendy, Dick, Douwe, Mick, Liam, Xander
16:00 - 17:00 M8E2 Sprt Spie1 Wendy, Dick, Douwe, Mick, Liam, Xander
16:00 - 17:00 M8E3 Sprt Spie1 Wendy, Dick, Douwe, Mick, Liam, Xander
16:00 - 17:00 M8E4 Sprt Spie1 Wendy, Dick, Douwe, Mick, Liam, Xander
16:15 - 17:00 JD1 keeper Veld 1E
16:15 - 17:00 JD2 keeper Veld 1E
16:15 - 17:00 JD3 keeper Veld 1E
16:45 - 17:00 JC2 Sprt Spie2 - AB 16.45 inlopen veld 2 en vanaf 17 uur trainen veld 3
16:45 - 17:45 JD2 Sprt Spie4 Daan, Dick, Daniel, Skyler
16:45 - 17:45 JD3 Sprt Spie4 Daan, Dick, Daniel, Skyler
16:45 - 17:45 JD5 Sprt Spie4 Daan, Dick, Daniel, Skyler
16:45 - 17:45 MD2 Sprt Spie2 - CD Sofie Haver, Alina Verhulst
17:00 - 17:45 JA2 keeper Veld 1E
17:00 - 17:45 JB3 keeper Veld 1E
17:00 - 17:45 JB4 keeper Veld 1E
17:00 - 18:00 JC2 Sprt Spie3 - AB Thomas t Bruggencate ass Riesjart en Ilco
17:00 - 18:15 JD1 Sprt Spie3 - CD André Westdorp
17:00 - 17:45 MA2 keeper Veld 1E
17:00 - 17:45 MA3 keeper Veld 1E
17:00 - 17:45 MD2 Sprt Spie2 - AB gereserveerd voor MD2,MD3,MD4,MD5,MD6
17:00 - 18:00 MD3 Sprt Spie1 Wendy, Benjamin, Xander, Aiko, Aaliya, Fay, Neeltje
17:00 - 18:00 MD4 Sprt Spie1 Wendy, Benjamin, Xander, Aiko, Aaliya, Fay, Neeltje
17:00 - 18:00 MD5 Sprt Spie1 Wendy, Benjamin, Xander, Aiko, Aaliya, Fay, Neeltje
17:00 - 18:00 MD6 Sprt Spie1 Wendy, Benjamin, Xander, Aiko, Aaliya, Fay, Neeltje
17:45 - 18:45 JA2 Zed Fasel Veld 1E Zed Fasel
17:45 - 19:00 JB2 Sprt Spie2 - AB Sylvan Boonstra (12-9)
17:45 - 18:45 JC3 Sprt Spie2 - CD Nico Jacobs
17:45 - 19:00 MB1 Sprt Spie4 - AB Hidde Krijger
17:45 - 18:45 MD1 Sprt Spie4 - CD Guusje Leichel
18:00 - 19:15 JB1 Sprt Spie3 - AB Helen Jacobs
18:00 - 19:00 MC3 Sprt Spie1 Wendy Stet, Tessa Prins
18:00 - 19:00 MC4 Sprt Spie1 Wendy Stet, Tessa Prins
18:00 - 19:00 MC5 Sprt Spie1 Wendy Stet, Tessa Prins
18:15 - 19:30 JA1 Sprt Spie3 - CD Daan Glandorf
18:45 - 20:00 Jong Heren 01 Sprt Spie2 - CD André Westdorp
19:15 - 20:30 MA1 Sprt Spie3 - AB Bart de Nijs
19:30 - 22:00 Dames 01 Sprt Spie4
19:30 - 21:00 Dames 12 Sprt Spie1 - AB
19:30 - 21:00 Heren 03 Sprt Spie2 - AB
19:30 - 21:00 Heren 06 Sprt Spie1 - CD
20:30 - 23:00 Heren 01 Sprt Spie3
20:30 - 21:00 Heren Veteranen A Veld 1E
21:00 - 22:30 Dames 16 Sprt Spie1 - AB
21:00 - 22:30 Dames 18 Sprt Spie1 - CD
21:00 - 22:30 Heren Veteranen A Sprt Spie2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:00 mini jongens A Sprt Spie2 - AB
16:15 - 17:00 mini meisjes A Sprt Spie2 - CD
17:00 - 18:00 JD4 Sprt Spie4 - AB Menno Spaans, Jip Holland
17:15 - 18:15 J3F1 Sprt Spie3 - AB
17:15 - 18:15 J3F2 Sprt Spie3 - AB
17:15 - 18:15 J3F3 Sprt Spie3 - AB
17:15 - 18:15 J3F4 Sprt Spie3 - AB
17:15 - 18:15 J3F5 Sprt Spie3 - AB
17:15 - 18:15 J6E1 Sprt Spie2
17:15 - 18:15 J6E2 Sprt Spie2
17:15 - 18:15 J6E3 Sprt Spie2
17:15 - 18:15 J6E4 Sprt Spie2
17:15 - 18:15 J6E5 Sprt Spie2
17:15 - 18:15 J6E6 (trainingsteam) Sprt Spie2
17:15 - 18:15 M3F1 Sprt Spie3 - CD
17:15 - 18:15 M3F2 Sprt Spie3 - CD
17:15 - 18:15 M3F3 Sprt Spie3 - CD
17:15 - 18:15 M3F4 Sprt Spie3 - CD
17:15 - 18:15 M3F5 Sprt Spie3 - CD
17:15 - 18:15 M6E1 Sprt Spie1
17:15 - 18:15 M6E2 Sprt Spie1
17:15 - 18:15 M6E3 Sprt Spie1
17:15 - 18:15 M6E4 Sprt Spie1
17:15 - 18:15 M6E5 Sprt Spie1
18:15 - 19:30 JC1 Sprt Spie3 - AB Daan Glandorf
18:15 - 19:15 MB3 Sprt Spie2 Wendy Stet, Fien de Kok
18:15 - 19:15 MB4 Sprt Spie2 Wendy Stet, Fien de Kok
18:15 - 19:15 MB5 Sprt Spie2 Wendy Stet, Fien de Kok
18:15 - 19:30 MC2 Sprt Spie4 - AB Tanna Cock
19:45 - 21:15 Jong Dames 01 Sprt Spie4 - AB Wouter Bosmans