Opening veld5 groepsfoto.jpg

Organisatie

Bestuur
Quirine Biermans-Eijkman
Voorzitter
 mail
Annemieke Nuesink
Secretaris
 mail
Sandra Bakker
Penningmeester
 mail
Timo Gatsonides
Technische zaken
 mail
Mireille Pallandt
Lid
Jeugd
 mail
Operationeel management
Gerard Tjeerdsma
Manager
Clubhuismanager
 mail
Tanja Alferink-Gratama
Manager
Communicatiemanager
 mail
Bertijn Jacobs
Manager
Verenigingsmanager
 mail
Wedstrijdsecretarissen
Jeugd
Corneel ten Hoor
Wedstrijdsecretaris
 mail
Jongste Jeugd
Hieke Pruys
Wedstrijdsecretaris
 mail
Senioren
Bo Tara Troost
Wedstrijdsecretaris
 mail
Anniko Kanters
Wedstrijdsecretaris
 mail
Bar Exploitatie Commissie
Elisa Teluij
Voorzitter
Annemieke Nuesink
Lid
Lorin van den Broek
Lid
Katja Sondorp
Lid
 mail
Gerard Tjeerdsma
Lid
 mail
Elske Polderman
Lid
 mail
Technische commissie
Jeugd
Robert Schuckink Kool
Voorzitter
Floor Arons
Lid
Jongens en meisjes O16 / O18 (voorheen B / A)
Kirsten Roldaan
Lid
Meisjes O12 / O14 (vroeger D / C)
Marianne Arnolli
Lid
Jongens O12 / O14 (vroeger D / C)
Nelleke Harmsen-Koops
Lid
Jongste jeugd (O8/O9/O10)
 mail
Technische zaken
Dick Nugteren
Technische zaken
Technisch Manager (TM)
 mail
Wendy Stet
Technische zaken
Breedtecoördinator 11-tallen
 mail
Daan Glandorf
Technische zaken
Coördinator jongste jeugd
 mail
Senioren
Ward Pennink
Lid
Lisanne Tieland
Lid
 mail
Pieter de Vries Robbé
Lid
 mail
Lijncoordinatoren
Jeugd
Jetske Bennekers
Lid
Coördinator O18 (voorheen A)
 mail
Nicoline Boomsma
Lid
Coördinator O16 (voorheen B)
 mail
Mark Fick
Lid
Coördinator O14 (voorheen C)
 mail
Eefje Mensing van Charante
Lid
Coördinator O12 (voorheen D)
 mail
Ellyne Bierman
Lid
Coördinator O10 (voorheen 8E)
 mail
Vita Cosse
Lid
Coördinator O9 (voorheen 6E)
 mail
Tim Burggraaf
Lid
Coördinator O8 (voorheen F)
 mail
Bart Verlinden
Lid
Coördinator Mini's
 mail
Jacques Spaans
Lid
Coördinator Funkeys
 mail
Zaalcommissie
Michael Welten
Lid
Coördinator zaalhockey
 mail
Mandy Vroegop-Kuiper
Lid
Coördinator zaalhockey
 mail
Senioren
Emma Go
Lid
Zaalhockey senioren
 mail
Karen Korteweg
Lid
Zaalhockey senioren
 mail
Sponsorcommissie
Ro van Oort
Voorzitter
 mail
Jeroen Bollaart
Lid
Henk-Willem Beks
Lid
Tuchtcommissie
Jack Berk
Voorzitter
 mail
Matthijs Peters
Secretaris
 mail
Anna Gerretsen
Lid
 mail
Caitlin Anderson
Lid
 mail
Nathan van der Raaij
Lid
 mail
Accommodatie commissie
Eva Rutten
Lid
Portefeuille velden
Arbitrage
Iris Jonker
Lid
Frans de Kok
Lid
Arbitrage coördinator
Arjen Noorbergen
Scheidsrechtercommissaris
Wouter Olijhoek
Lid
Menno Prins
Lid
Job Smeltink
Lid
Menno Spaans
Lid
EHBO
Sabine Evelein
Lid
Daniel Gobits
Lid
Bart Scheeren
Lid
Kascommissie
Menno Riemslag
Lid
Lennart van Andel
Lid
Ledenadministratie
Jeugd
Marlies Rijntjes
Lid
 mail
Senioren
Anne-Lotte Meier
Lid
 mail
Saskia Lodders
Lid
 mail
Materialen
Olivier de Bruijn
Lid
Keeperscoördinator jeugd
 mail
Coen van Lieshout
Lid
Keepersmaterialen jeugd en senioren
 mail
Overig
Kim Kesseler
Webmaster
 mail
Para-hockey
Tamara Seur
Lid
Sportiviteit & Respect
Janneke te Kaat
Lid
 mail
Nadine van der Voorn
Lid
 mail
Jennifer Bouwman
Lid
 mail
Madelein Harmsen
Lid
 mail
Karin van Nes
Lid
 mail
Trimhockey
Kim Kesseler
Coördinator
 mail
Mischa Breure
Lid
Toernooien
 mail
Marc-Peter van Dijk
Lid
Toernooien
 mail
Wouter Pasman
Lid
(Oefen)wedstrijden
 mail
Vertrouwenspersoon
Jiskje Griffiths
Vertrouwenscontactpersoon
 mail
Frederieke van Renswoude
Vertrouwenscontactpersoon
 mail
Westerpark Maatschappelijk
Maurits Geuze
Lid
Kim Messchaert
Lid
Annemieke Nuesink
Lid
Steven de Bruijn
Lid