homepage WP.JPG

JO14-2 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Teamleider Maaike Cohen
Teamleider Arjan Poggenklaas
Coach Marjolein van Barneveld
Coach Jeroen van Beugen
Trainer Milo Luca van de Meent
Trainer Wouter Verheijen
Scheidsrechter Tjeerd Dijkstra
Scheidsrechter Kim Kesseler
Scheidsrechter Sander Peeters
Scheidsrechter Crispijn Stulp
S&R Ambassadeur Ivo Jansen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
FIT JO14-3 HBS JO14-3 12:15
Alliance JO14-3 HBS JO14-3 13:05
FIT JO14-3 Alliance JO14-3 13:55
Amsterdam JO14-5 Pinoké JO14-4 14:30
Pinoké JO14-4 Westerpark JO14-2 15:20
Amsterdam JO14-5 Westerpark JO14-2 16:10

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HBS JO14-3 8 21 7 0 1
2 Pinoké JO14-4 8 15 5 0 3
3 Amsterdam JO14-5 10 15 4 3 3
4 Westerpark JO14-2 8 12 4 0 4
5 Alliance JO14-3 7 7 2 1 4
6 Magnus JO14-1 9 7 2 1 6
7 FIT JO14-3 8 7 2 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb AH & BC JO14-5 16:10 uit
12 feb Pinoké JO14-4 15:20 uit
19 feb S.M.H.C. Magnus JO14-1 11:25 thuis
19 feb MHC Alliance JO14-3 09:45 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Westerpark JO14-2 Pinoké JO14-4 (2-0)final
HBS JO14-3 Pinoké JO14-4 (5-0)final
Westerpark JO14-2 HBS JO14-3 (1-3)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Amsterdam JO14-5 FIT JO14-3 (5-0)final
FIT JO14-3 Magnus JO14-1 (0-5)final
Amsterdam JO14-5 Magnus JO14-1 (4-4)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Alliance JO14-3 Westerpark JO14-2 (4-2)final
Magnus JO14-1 Amsterdam JO14-5 (1-2)scheduled
Westerpark JO14-2 FIT JO14-3 (4-0)final
Amsterdam JO14-5 HBS JO14-3 (2-4)final
Alliance JO14-3 FIT JO14-3 (9-2)final
Magnus JO14-1 HBS JO14-3 (2-1)scheduled
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Magnus JO14-1 FIT JO14-3 (1-2)final
HBS JO14-3 Alliance JO14-3 (6-1)final
FIT JO14-3 Pinoké JO14-4 (2-6)final
Amsterdam JO14-5 Alliance JO14-3 (3-1)final
Magnus JO14-1 Pinoké JO14-4 (1-3)scheduled
HBS JO14-3 Amsterdam JO14-5 (7-5)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Alliance JO14-3 Amsterdam JO14-5 (4-4)final
HBS JO14-3 Magnus JO14-1 (4-3)scheduled
Pinoké JO14-4 Amsterdam JO14-5 (2-3)scheduled
Magnus JO14-1 Westerpark JO14-2 (1-5)scheduled
Alliance JO14-3 Pinoké JO14-4 (2-4)scheduled
HBS JO14-3 Westerpark JO14-2 (10-1)final
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Pinoké JO14-4 Magnus JO14-1 (4-1)scheduled
Pinoké JO14-4 Alliance JO14-3 (4-3)scheduled
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
FIT JO14-3 Westerpark JO14-2 (2-1)final
Westerpark JO14-2 Amsterdam JO14-5 (6-3)final
FIT JO14-3 Amsterdam JO14-5 (3-3)final