homepage WP.JPG

JO16-1 zaal

Ondersteuning

Functie Naam
Teamleider Ingeborg de Caluwé
Teamleider Arousse Tiedema
Coach Somer Berk
Coach Okke Meinema
Trainer Okke Meinema
Scheidsrechter Ilco Kemmere
Scheidsrechter Robert Schuckink Kool
Scheidsrechter Thijs Sprangers
Scheidsrechter Otto Vierhout
S&R Ambassadeur Carolina van Iperen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Westerpark JO16-1 Qui Vive JO16-12-C 9:45
Haarlem JO16-1 Qui Vive JO16-12-C 10:35
Westerpark JO16-1 Haarlem JO16-1 11:25
Alkmaar JO16-12-C AthenA JO16-2 14:45
AthenA JO16-2 Hoorn (WFHC) JO16-1 15:35
Alkmaar JO16-12-C Hoorn (WFHC) JO16-1 16:25

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Haarlem JO16-1 8 21 7 0 1
2 Hoorn (WFHC) JO16-1 8 19 6 1 1
3 Westerpark JO16-1 8 19 6 1 1
4 AthenA JO16-2 10 11 3 2 5
5 Qui Vive JO16-12-C 8 7 2 1 5
6 Alkmaar JO16-12-C 7 3 1 0 6
7 Abcoude JO16-2 9 3 0 3 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb H.C. Haarlem JO16-1 11:25 thuis
12 feb U.H.C.QUI VIVE JO16-12-C 09:45 thuis
18 feb WFHC JO16-1 17:35 uit
18 feb H.C. Haarlem JO16-1 18:25 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Qui Vive JO16-12-C Hoorn (WFHC) JO16-1 (3-5)final
Abcoude JO16-2 Hoorn (WFHC) JO16-1 (3-7)final
Qui Vive JO16-12-C Abcoude JO16-2 (5-4)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
AthenA JO16-2 Westerpark JO16-1 (0-2)final
Westerpark JO16-1 Alkmaar JO16-12-C (8-1)scheduled
AthenA JO16-2 Alkmaar JO16-12-C (7-2)scheduled
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
AthenA JO16-2 Haarlem JO16-1 (2-3)final
Alkmaar JO16-12-C Qui Vive JO16-12-C (4-1)scheduled
Abcoude JO16-2 Haarlem JO16-1 (0-3)final
Qui Vive JO16-12-C Westerpark JO16-1 (1-2)final
AthenA JO16-2 Abcoude JO16-2 (2-2)final
Alkmaar JO16-12-C Westerpark JO16-1 (1-2)scheduled
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Westerpark JO16-1 Abcoude JO16-2 (3-3)final
Hoorn (WFHC) JO16-1 Abcoude JO16-2 (5-2)scheduled
Westerpark JO16-1 Hoorn (WFHC) JO16-1 (1-4)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Qui Vive JO16-12-C Haarlem JO16-1 (4-5)final
Haarlem JO16-1 AthenA JO16-2 (2-3)final
Qui Vive JO16-12-C AthenA JO16-2 (1-5)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Hoorn (WFHC) JO16-1 Alkmaar JO16-12-C (4-2)final
Alkmaar JO16-12-C Haarlem JO16-1 (3-11)final
Hoorn (WFHC) JO16-1 Haarlem JO16-1 (1-2)final
Abcoude JO16-2 Westerpark JO16-1 (2-5)final
Westerpark JO16-1 AthenA JO16-2 (4-1)final
Abcoude JO16-2 AthenA JO16-2 (4-4)final
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Haarlem JO16-1 Abcoude JO16-2 (4-3)final
Hoorn (WFHC) JO16-1 AthenA JO16-2 (4-2)final
AthenA JO16-2 Qui Vive JO16-12-C (0-3)final
Haarlem JO16-1 Alkmaar JO16-12-C (7-2)final
Hoorn (WFHC) JO16-1 Qui Vive JO16-12-C (4-4)final