homepage WP.JPG

Wedstrijdschema



laat schema zien voor
8 oktober | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JO18-4   thuis  H.V. de Terriërs JO18-2   17:20  17:50  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)       
JO16-1   thuis  HC Bloemendaal JO16-3   13:10  13:40  Sportpark Spieringhorn veld 1 (water)       
JO14-4   thuis  HC Diemen JO14-1   13:40  14:10  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)       
MO18-1   thuis  WFHC MO18-1   15:00  15:30  Sportpark Spieringhorn veld 1 (water)       
MO18-2   thuis  Waterlandse Hockey Club MO18-1   16:50  17:20  Sportpark Spieringhorn veld 1 (water)       
MO18-3   thuis  THC Hurley MO18-4   17:05  17:35  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)       
MO16-1   thuis  BHC Overbos MO16-1   15:15  15:45  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)       
MO16-2   thuis  H.V. de Terriërs MO16-2   15:30  16:00  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)       
MO16-4   thuis  H.C. Haarlem MO16-4   14:55  15:25  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)       
MO16-5   thuis  Hockeyclub AMVJ MO16-6   16:45  17:15  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)       
MO14-1   thuis  BHC Overbos MO14-1   11:20  11:50  Sportpark Spieringhorn veld 1 (water)       
MO14-3   thuis  HMHC Saxenburg MO14-3   13:25  13:55  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)       
JO18-1   uit  THC Hurley JO18-2 30  15:20  16:20  KG Zand route       
JO18-2   uit  AH & BC JO18-4 30  16:35  17:35  KG Water route       
Let op: Uittenue mee!   
JO18-3   uit  Hockey Vereniging Abcoude JO18-2 30  15:20  16:30  KG Water route       
JO16-2   uit  Hockey Vereniging Abcoude JO16-3 30  15:00  16:00  KG Zand route       
JO16-3   uit  Xenios JO16-3 30  15:15  16:15  KG Water route       
JO14-1   uit  THC Hurley JO14-2 30  13:15  14:15  KG Water route       
JO14-2   uit  THC Hurley JO14-5 30  12:00  13:00  KG Zand route       
JO14-3   uit  MHCHBS JO14-2 20  15:00  15:50  KG Semi route       
JO14-5   uit  WFHC JO14-3 60  08:00  09:30  KG Water route       
MO16-3   uit  Hockey Vereniging Abcoude MO16-2 30  11:30  12:30  KG Water route       
MO14-2   uit  HC Bloemendaal MO14-3 20  09:30  10:20  KG Water route       
MO14-4   uit  H.C. Haarlem MO14-6 20  12:45  13:35  KG Water route       
MO14-5   uit  BHC Overbos MO14-4 30  10:25  11:25  KG Zand route       
MO14-6   uit  HV Myra MO14-5 30  13:30  14:30  KG Semi route       


8 oktober | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JO12-1   thuis  A.M.H.C. Rood-Wit JO12-1   11:15  11:45  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)       
JO12-3   thuis  M.H.C. Purmerend JO12-1   09:30  10:00  Sportpark Spieringhorn veld 1 (water)       
JO10-groen   thuis  Xenios JO10-2   08:45  09:15  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)       
JO10-oranje   thuis  MHC Bennebroek JO10-1   10:00  10:30  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)       
JO10-zwart   thuis  A.M.H.C. Rood-Wit Rood   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)       
JO9-geel   thuis  Alkmaarsche M.H.C. JO9-2   08:45  09:15  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)       
JO9-wit   thuis  Waterlandse Hockey Club JO9-1   08:45  09:15  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)       
JO9-zilver   thuis  THC Hurley JO9-2   08:45  09:15  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)       
JO8-4   thuis  THC Hurley JO8-2   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 1 (water)       
JO8-5   thuis  Hockeyclub VVV Rood   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 1 (water)       
MO12-2   thuis  HIC MO12-5   10:00  10:30  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)       
MO12-3   thuis  H.V. de Terriërs MO12-1   11:35  12:05  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)       
MO12-4   thuis  MHC de Kikkers MO12-1   09:45  10:15  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)       
MO12-5   thuis  AMHC FIT MO12-6   11:50  12:20  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)       
MO12-6   thuis  Pinoké MO12-5   13:05  13:35  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)       
MO10-blauw   thuis  WFHC Rood   08:45  09:15  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)       
MO10-zwart   thuis  AMHC FIT Groen   10:00  10:30  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)       
MO9-zilver   thuis  HC Bloemendaal Wit   08:45  09:15  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)       
MO8-2   thuis  HC Athena MO8-4   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 1 (water)       
MO8-3   thuis  Xenios MO8-3   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 1 (water)       
MO8-4   thuis  A.M.H.C. Rood-Wit Geel   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)       
JO12-2   uit  THC Hurley JO12-5 30  10:20  11:20  KG Zand route       
JO12-4   uit  HMHC Saxenburg JO12-2 15  09:00  09:45  KG Water route       
JO12-5   uit  AH & BC JO12-6 30  11:05  12:05  KG Water route       
Let op: Uittenue mee!   
JO10-blauw   uit  HIC Wit 30  10:00  11:00  KG Semi route       
JO9-paars   uit  HC Athena JO9-2 30  09:45  10:45  KG Water route       
JO9-rood   uit  MHCHBS JO9-3 20  10:00  10:50  KG Water route       
JO8-1   uit  HC Bloemendaal Wit 20  07:40  08:30  KG Zand route       
JO8-2   uit  HC Athena JO8-1 30  07:30  08:30  KG Water route       
JO8-3   uit  A.M.H.C. Rood-Wit Groen 08:15  08:45  KG Zand route       
MO12-1   uit  WFHC MO12-2 60  07:45  09:15  KG Water route       
MO10-groen   uit  Hockeyclub VVV Groen 09:50  10:20  KG Zand route       
Let op: Uittenue mee!   
MO10-oranje   uit  Xenios MO10-3 30  09:30  10:30  KG Water route       
MO9-geel   uit  MHC Alliance Zwart 15  08:50  09:35  KG Zand route       
MO9-paars   uit  HIC Oranje 30  09:00  10:00  KG Zand route       
MO9-rood   uit  HC Athena MO9-1 30  09:45  10:45  KG Water route       
MO9-wit   uit  Waterlandse Hockey Club MO9-1   08:30  09:00  KG Zand route       
MO8-1   uit  Hockeyclub VVV Groen 08:30  09:00  KG Semi route       
Let op: Uittenue mee!   
MO8-5   uit  HC Athena MO8-6 30  07:30  08:30  KG Water route