homepage WP.JPG

Wedstrijdschema



laat schema zien voor
1 oktober | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JO18-1   thuis  AMHC FIT JO18-1   15:00  15:30  Sportpark Spieringhorn veld 1 (water)       
JO18-2   thuis  WFHC JO18-1   16:50  17:20  Sportpark Spieringhorn veld 1 (water)       
JO18-3   thuis  MHCHBS JO18-3   16:35  17:15  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)       
JO16-2   thuis  Z.H.C. de Kraaien JO16-1   15:30  16:00  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)       
JO16-3   thuis  MHCHBS JO16-3   15:15  15:45  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)       
JO14-1   thuis  AH & BC JO14-3   11:20  11:50  Sportpark Spieringhorn veld 1 (water)       
JO14-3   thuis  AHC IJburg JO14-1   13:10  13:40  Sportpark Spieringhorn veld 1 (water)       
JO14-5   thuis  AHC IJburg JO14-3   13:25  13:55  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)       
MO16-3   thuis  HIC MO16-4   14:55  15:25  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)       
MO14-2   thuis  MHC de Kikkers MO14-2   11:35  12:05  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)       
MO14-4   thuis  MHC de Reigers MO14-4   13:05  13:35  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)       
MO14-5   thuis  MHC de Kikkers MO14-6   13:40  14:10  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)       
MO14-6   thuis  MHC de Kikkers MO14-4   11:50  12:20  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)       
JO18-4   uit  H.C. Haarlem JO18-2 20  16:30  17:20  KG Zand route       
JO16-1   uit  H.C. Haarlem JO16-1 20  12:35  13:25  KG Water route       
JO14-2   uit  H.C. Haarlem JO14-2 20  10:25  11:15  KG Zand route       
JO14-4   uit  BHC Overbos JO14-2 30  10:15  11:15  KG Zand route       
MO18-1   uit  Pinoké MO18-2 30  16:15  17:15  KG Semi route       
MO18-2   uit  Alkmaarsche M.H.C. MO18-2 30  11:40  12:40  KG Semi route       
MO18-3   uit  WFHC MO18-4 60  13:15  14:45  KG Water route       
MO16-1   uit  Xenios MO16-2 30  13:45  14:45  KG Water route       
MO16-2   uit  MHC Alliance MO16-5 15  13:30  14:15  KG Water route       
MO16-4   uit  A.M.H.C. Rood-Wit MO16-7 12:25  12:55  KG Zand route       
MO16-5   uit  THC Hurley MO16-6 30  16:45  17:45  KG Water route       
MO14-1   uit  MHC Bennebroek MO14-1 32  13:30  14:30  KG Semi route       
MO14-3   uit  A.M.H.C. Rood-Wit MO14-5 10:45  11:15  KG Zand route       


1 oktober | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JO12-2   thuis  Xenios JO12-3   09:45  10:15  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)       
JO12-4   thuis  H.V. de Terriërs JO12-2   10:00  10:30  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)       
JO10-blauw   thuis  MHC Alliance Zwart   08:45  09:15  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)       
JO9-paars   thuis  MHC Bennebroek JO9-2   08:45  09:15  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)       
JO9-rood   thuis  HC Bloemendaal Rood   08:45  09:15  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)       
JO8-1   thuis  THC Hurley JO8-4   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 1 (water)       
JO8-2   thuis  WFHC Blauw   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)       
JO8-3   thuis  MHC de Reigers JO8-1   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)       
JO8-4   thuis  HC Athena JO8-1   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 1 (water)       
MO12-1   thuis  Z.H.C. de Kraaien MO12-2   09:30  10:00  Sportpark Spieringhorn veld 1 (water)       
MO12-5   thuis  BHC Overbos MO12-3   11:15  11:45  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)       
MO10-groen   thuis  THC Hurley MO10-1   08:45  09:15  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)       
MO10-oranje   thuis  MHC de Kikkers MO10-1   10:00  10:30  Sportpark Spieringhorn veld 4 (water)       
MO9-geel   thuis  MHCHBS MO9-2   08:45  09:15  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)       
MO9-rood   thuis  THC Hurley MO9-3   08:45  09:15  Sportpark Spieringhorn veld 2 (semi)       
MO9-wit   thuis  AMHC FIT Groen   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 3 (water)       
MO8-1   thuis  AH & BC Rood   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 1 (water)       
MO8-5   thuis  THC Hurley MO8-1   08:30  09:00  Sportpark Spieringhorn veld 1 (water)       
JO12-1   uit  MHCHBS JO12-2 20  10:10  11:00  KG Water route       
JO12-3   uit  MHC Castricum JO12-1 45  14:35  15:50  KG Zand route       
JO10-groen   uit  THC Hurley JO10-2 30  10:00  11:00  KG Water route       
JO10-oranje   uit  H.C. Haarlem Rood 20  07:40  08:30  KG Zand route       
JO10-zwart   uit  HC Bloemendaal JO10-1 20  07:40  08:30  Gras route       
JO9-geel   uit  MHCHBS JO9-2 20  08:50  09:40  KG Water route       
JO9-wit   uit  HC Athena JO9-5 30  10:00  11:00  KG Water route       
JO9-zilver   uit  Hockeyclub VVV Oranje 10:00  10:30  KG Zand route       
Let op: Uittenue mee!   
JO8-5   uit  A.M.H.C. Rood-Wit Oranje 08:10  08:40  KG Zand route       
MO12-2   uit  Waterlandse Hockey Club MO12-1   10:00  10:30  KG Zand route       
MO12-3   uit  HC Spaarndam MO12-1   09:30  10:00  KG Zand route       
MO12-4   uit  MHC Alliance MO12-4 15  11:40  12:25  KG Water route       
MO12-6   uit  AH & BC MO12-5 30  11:20  12:20  KG Water route       
Let op: Uittenue mee!   
MO10-blauw   uit  AMHC FIT Oranje 30  07:30  08:30  KG Zand route       
MO10-zwart   uit  HC Athena MO10-2 30  09:20  10:20  KG Water route       
MO9-paars   uit  Hockeyclub VVV Oranje 10:00  10:30  KG Zand route       
Let op: Uittenue mee!   
MO9-zilver   uit  Xenios MO9-4 30  08:00  09:00  KG Water route       
MO8-2   uit  THC Hurley MO8-6 30  07:30  08:30  KG Water route       
MO8-3   uit  A.M.H.C. Rood-Wit Blauw 08:10  08:40  KG Zand route       
MO8-4   uit  HC Athena MO8-5 30  07:30  08:30  KG Water route