Organisatie
Bestuur | |||
Steven de Bruijn Voorzitter |
|||
Annemieke Nuesink Secretaris |
|||
Sandra Bakker Penningmeester |
|||
Timo Gatsonides Technische zaken |
|||
Quirine Biermans Technische zaken |
|||
Mireille Pallandt Lid Jeugd |
|||
Operationeel management | |||
Gerard Tjeerdsma Manager Clubhuismanager |
|||
Tanja Alferink-Gratama Manager Communicatiemanager |
|||
Bertijn Jacobs Manager Verenigingsmanager |
|||
Wedstrijdsecretarissen | |||
Jeugd | |||
Corneel ten Hoor Wedstrijdsecretaris |
|||
Jongste Jeugd | |||
Hieke Pruys Wedstrijdsecretaris |
|||
Senioren | |||
Bo Tara Troost Wedstrijdsecretaris |
|||
Anniko Kanters Wedstrijdsecretaris |
|||
Bar Exploitatie Commissie | |||
Elisa Teluij Voorzitter |
|||
Annemieke Nuesink Lid |
|||
Lorin van den Broek Lid |
|||
Katja Sondorp Lid |
|||
Gerard Tjeerdsma Lid |
|||
Elske Polderman Lid |
|||
Technische commissie | |||
Jeugd | |||
Robert Schuckink Kool Voorzitter |
|||
Floor Arons Lid Jongens en meisjes O16 / O18 (voorheen B / A) |
|||
Kirsten Roldaan Lid Meisjes O12 / O14 (vroeger D / C) |
|||
Marianne Arnolli Lid Jongens O12 / O14 (vroeger D / C) |
|||
Nelleke Harmsen-Koops Lid Jongste jeugd (O8/O9/O10) |
|||
Technische zaken | |||
Dick Nugteren Technische zaken Technisch Manager (TM) |
|||
Wendy Stet Technische zaken Breedtecoördinator 11-tallen |
|||
Daan Glandorf Technische zaken Coördinator jongste jeugd |
|||
Senioren | |||
Anouk van Gaalen Lid |
|||
Ward Pennink Lid |
|||
Lisanne Tieland Lid |
|||
Pieter de Vries Robbé Lid |
|||
Lijncoordinatoren | |||
Jeugd | |||
Jacques Spaans Lid Coördinator O18 (voorheen A) |
|||
Jetske Bennekers Lid Coördinator O16 (voorheen B) |
|||
Hanneke de Bruijn Lid Coördinator O14 (voorheen C) |
|||
Daniel Gobits Lid Coördinator O12 (voorheen D) |
|||
Eefje Mensing van Charante Lid Coördinator O10 (voorheen 8E) |
|||
Ellyne Bierman Lid Coördinator O9 (voorheen 6E) |
|||
Isabel Wijffels Lid Coördinator O8 (voorheen F) |
|||
Tim Burggraaf Lid Coördinator Mini's |
|||
Jacques Spaans Lid Coördinator Funkeys |
|||
Zaalcommissie | |||
Michael Welten Lid Coördinator zaalhockey |
|||
Mandy Vroegop-Kuiper Lid Coördinator zaalhockey |
|||
Senioren | |||
Emma Go Lid Zaalhockey senioren |
|||
Karen Korteweg Lid Zaalhockey senioren |
|||
Sponsorcommissie | |||
Ro van Oort Voorzitter |
|||
Jeroen Bollaart Lid |
|||
Henk-Willem Beks Lid |
|||
Tuchtcommissie | |||
Jack Berk Voorzitter |
|||
Matthijs Peters Secretaris |
|||
Anna Gerretsen Lid |
|||
Caitlin Anderson Lid |
|||
Nathan van der Raaij Lid |
|||
Accommodatie commissie | |||
Paul Peerenboom Voorzitter |
|||
Eva Rutten Lid Portefeuille velden |
|||
Arbitrage | |||
Iris Jonker Lid |
|||
Frans de Kok Lid Arbitrage coördinator |
|||
Arjen Noorbergen Scheidsrechtercommissaris |
|||
Wouter Olijhoek Lid |
|||
Menno Prins Lid |
|||
Job Smeltink Lid |
|||
EHBO | |||
Sabine Evelein Lid |
|||
Daniel Gobits Lid |
|||
Bart Scheeren Lid |
|||
Rachel Tucker Lid |
|||
Kascommissie | |||
Menno Riemslag Lid |
|||
Lennart van Andel Lid |
|||
Ledenadministratie | |||
Jeugd | |||
Marlies Rijntjes Lid |
|||
Senioren | |||
Anne-Lotte Meier Lid |
|||
Saskia Lodders Lid |
|||
Materialen | |||
Olivier de Bruijn Lid Keeperscoördinator jeugd |
|||
Coen van Lieshout Lid Keepersmaterialen jeugd en senioren |
|||
Overig | |||
Kim Kesseler Webmaster |
|||
Senioren commissie | |||
Senioren | |||
Nina Vervoorn Lid |
|||
Sportiviteit & Respect | |||
Jennifer Bouwman Lid |
|||
Madelein Harmsen Lid |
|||
Trimhockey | |||
Kim Kesseler Coördinator |
|||
Mischa Breure Lid Toernooien |
|||
Marc-Peter van Dijk Lid Toernooien |
|||
Wouter Pasman Lid (Oefen)wedstrijden |
|||
Vertrouwenspersoon | |||
Jiskje Griffiths Vertrouwenscontactpersoon |
|||
Irene Guerand Vertrouwenscontactpersoon |
|||
Westerpark Maatschappelijk | |||
Maurits Geuze Lid |
|||
Kim Messchaert Lid |
|||
Annemieke Nuesink Lid |
|||
Steven de Bruijn Lid |